dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

679 900 zł35 m² 19 425,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m2, zlokalizowanego obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

895 184 zł54 m² 16 577,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standrardzie z dwoma balkonami i widokiem na Odrę. Idealnie sprawdzi się dla rodziny szukającej komfortowego apartamentu, lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł29,22 m² 12 833,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Cicha kawalerka z aneksem kuchennym w bardzo dobrym stanie o powierzchni 29,22 m, gotową do zamieszkania dla singla, lub pary. Mieszkanie jest umeblowane, wszystkie meble zostawiam. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 863 zł43,81 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim. Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł50,90 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Dworcowej. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Dworcowej obok Dworca Głównego. Dostęp do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Szczepinie przy ul.Michalczyka, w nowej inwestycji Dom Development - "Apartamenty nad rzeką". Budynek jest usytuowany nad brzegiem rzeki, wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,48 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz, w pełni wyposażone mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem, położone na kameralnym osiedlu ok. 15 minut samochodem od centrum Wrocławia. Opiekun oferty: justyna Adamiak.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż świeżo urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia na Zakrzowie. Lokal znajduje się na ostatnim, 4.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,31 m² 13 633 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie 36,31 m przy ul. Kruczej idealne dla singla, pary lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,31 m , położone przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł35,10 m² 18 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 35 m na Tarnogaju we Wrocławiu. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na 3/5 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 500 zł37,20 m² 14 852,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie, gotowe do odbioru. W promocji. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 37,2 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej części wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bzowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe z osobną kuchnią przy ul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni ok. 30 mkw. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,66 m² 10 357,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokalizacj: wrocław, krzyki, brochów, ul. Birmańską opis: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,66 m , dodatkowo piwnica 5 m . Wysokość mieszkania 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł51 m² 58,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

  pl/ukr/eng Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, ulokowane na I piętrze w bloku przy ul. Hubskiej. Mieszkanie komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł40 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,77 m² 19 316,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, w inwestycji Ogrody Graua, przy ulicy Gdańskiej. Lokal ma powierzchnię 51,77 m . Usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39,33 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowe 2-pokojowy mieszkanie z balkonem. Lokal usytuowany jest w nowoczesny, monitorowanym budynku z windą, z 2017 roku, na 4 piętrze. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 000 zł16,63 m² 19 903,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy lokal mieszkalny przeznaczony pod funkcję biurową o powierzchni 16,63 m z tarasem 5,70 m , położony na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Traugutta Vita przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na VI piętrze w budynku przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest słoneczne i funkcjonalnie zaprojektowane. Dojazd do centrum miasta (maks.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,90 m² 7 373 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem oraz ogromnym garażem położone przy ul. Lutyńskiej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł65 m² 76,77 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, znajdującego się na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62 m² 11 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Home&invest Oddział Wrocław Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe przy Parku Tołpy Wrocław Śródmieście | 61,64 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,64.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 52 m Wrocław, księże Wielkie, ul. Siemianowicka Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Wrocław, ul. Kiełczowska | 53,9 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts tel.   Serdecznie polecam do wynajęcia piękny 2-pokojowy apartament o pow. 54 m. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej inwestycji Marina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł33,10 m² 13 897,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią w ścisłym centrum - Ołbin - ul. Wyszyńskiego / Nowowiejska. Mieszkanie: -33 m - bardzo ustawne, dzięki osobnej kuchni -2. piętro w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od czerwca! Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkania na wynajem, znajdujące się w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 864,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 4. piętrze (z 5) nowoczesnego budynku z 2018 roku w Śródmieściu we Wrocławiu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78,50 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł30,80 m² 20 097,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w centrum! Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł70 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below. Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Strachowicka

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

526 440 zł42,80 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,10 m² 11 995,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecamy tylko u nas, mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie (tzn. wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju, osobna kuchnia) zlokalizowane na wrocławskim Gądowie, ul. Balonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 000 zł38,12 m² 17 208,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa inwestycja W sercu wrocławia | ul. Lelewela | 38,12 m | możliwość łączenia lokali Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58,57 m² 11 097,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 58,58 m , zlokalizowanego na osiedlu Grabiszyn przy al. gen. J. Hallera we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Loft 3-pokojowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 64 m , położony w prestiżowej inwestycji Lofty przy Fosie przy Placu Jana Pawła II w samym centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł53 m² 12 792,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w budynku przy ul. A. Słominskiego. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne. W pobliżu E.Leclerc, piekarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł36 m² 19 163,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł65,82 m² 6 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż ostatni 3 pokojowy apartament w miejscowości Wysoka w gminie Międzyrzecz nad jeziorem Paklicko Małe. Idealny na wypoczynek dla mieszkańców Wrocławia (dojazd A4 i S3).