dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

859 000 zł58 m² 14 810,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na 1 piętrze w budynku z 2025 roku na osiedlu Jagodno. W mieszkaniu nikt jeszcze nie mieszkał, wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 750 zł44 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budownictwie na prestiżowym osiedlu Innova na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość położona jest przy ul. Nyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

799 900 zł72 m² 11 171,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko W naszym biurze! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 27 m , położona przy ul. Komandorskiej dosłownie minutę pieszo od Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

535 000 zł35 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 10 m zlokalizowane blisko centrum, na spokojnym osiedlu Tarnogaj, przy ul.Pięknej. Idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 249 900 zł74 m² 16 936,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego apartamentu o jasnym i przestronnym wnętrzu. Panoramiczne okna gwarantują świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włókniarzy

Stabłowice,Wrocław

850 000 zł67 m² 12 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66,64 m, położone na spokojnym i zielonym osiedlu Stabłowice. Idealna propozycja dla osób szukających komfortu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

790 000 zł38 m² 20 822,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł44 m² 18 121 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Nova Papiernia z 2020 r. Mieszkanie nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brązowa

Fabryczna,Wrocław

840 000 zł98 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż oferuję niezwykłe mieszkanie położone na ostatniej kondygnacji kamienicy. Lokal ma wyraźny, nieco rustykalny charakter we wnętrzu widoczne są drewniane belki konstrukcyjne. Dużą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Stysia we Wrocławiu - tuż obok Sky Tower. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przedmieście Oławskie,Wrocław

760 000 zł61 m² 12 539,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: wrocław - Centrum - Krasińskiego opis: na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Krasińskiego we Wrocławiu, w solidnej plombie z 1992 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

610 000 zł94 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Mieszkanie posiada powierzchnie użytkową 64 m2, powierzchnia 94 m2 jest "po podłodze". Oferowane na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł84 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

638 999 zł40 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gaj- krzyki | Blisko centrum Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40 m z osobną kuchnią idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 914,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

***tylko W sdp nieruchomości*** opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w samym centrum miasta, ul. Nożowniczej, 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

2 500 zł51 m² 48,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie z ogrodem, mp w garażu i klimatyzacją. Bez prowizji! Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu mieszkania o powierzchni 51,12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

769 000 zł69 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 869 000,10 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ołtaszyn,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 227,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie nie próbuje być w centrum wydarzeń. Ono wybiera spokój. Świadomie. Z pełnym przekonaniem. Jest tu jak w letnim apartamencie gdzieś daleko od tłumów, gdzie dzień zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł28 m² 19 140,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż mieszkanie o pow 27,71 m , usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

656 333 zł55 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dostępne od ręki, ustawne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na zielonych Maślicach, o powierzchni 54,74m2 i i balkonem o pow. blisko 6,5m2, na II piętrze w ekspozycji południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościańska

Fabryczna,Wrocław

715 000 zł55 m² 12 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,3 m z dwoma balkonami, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2004 roku znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskim Jagodnie, położonego na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł30 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bardzo fajną kawalerkę przy ul. Komandorskiej 56 we Wrocławiu. Mieszkanie jest bardzo ustawne ma 30,50m2, oddzielną kuchnie, przedpokój z szafą w zabudowie, dzięki 3 oknom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

612 313 zł40 m² 15 130 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 niższa cena! cena przed promocją 644 540 z Mieszkanie idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,64m2 + ogród 16,91m2 +taras 22,19m2 + strefa wejściowa o pow. 53,96m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Zaskakująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

1 650 000 zł79 m² 20 828,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż niespełna 80 metrowe mieszkanie z dużym komfortowym balkonem w inwestycji Port Popowice. Budynek wybudowany przez znanego i lubianego dewelopera Vantage Development w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Byczyńska

Swojczyce,Wrocław

850 000 zł59 m² 14 360,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Posiadam na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Byczyńskiej na osiedlu Murowana, dzielnica Swojczyce. Blok oddany do użytku w październiku 2021 roku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

572 250 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,78 m Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przepiękne mieszkanie 47 m w standardzie premium pierwszy najem! Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji na wrocławskim Starym Mieście, przy ul. Michalczyka tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

1 380 000 zł111 m² 12 430,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty telefon Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 111,02 m przy Alei Śliwowej we Wrocławiu! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Biskupin,Wrocław

750 000 zł56 m² 13 335,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,24 m z dostępem do dwóch ogródków, położone na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 10.04.2026*** Polecam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 po podłodze 77m2- powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

649 950 zł51 m² 12 677 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedane! zadzwoń mamy podobne 2 mieszkania taniej niż deweloper Taniej niż u dewelopera! Odbiór kluczy już w marcu. Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

468 000 zł34 m² 13 970,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie po remoncie 33,1 m , parter, blisko centrum, ul. Dworcowa. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone na parterze czteropiętrowego budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij