dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 900 zł52 m² 17 329,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. Łatwa możliwość utworzenia 3 pokoi (2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym). 2 pokoje, 2 tarasy na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł74 m² 11 531,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i balkonem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2007 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkania 2-pokojowego, wykończonego z dbałością o detale, w oparciu o projekt architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej, gotowe do wprowadzenia się. Posiadam kilka mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

474 500 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,96 m , zlokalizowane na ostatnim - 4-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

491 512 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,68 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

579 000 zł43 m² 13 481 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje | 42,95 m | parter | balkon | 2 piwnice | Sky Tower | Wrocław Na sprzedaż bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

659 000 zł61 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta na wyłączność- tylko u Nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oporowska

Grabiszyn,Wrocław

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 8. piętrze w 9-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

828 999 zł69 m² 11 955,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,34mkw z przynależną loggią 4,36 mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 380 000 zł92 m² 15 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 91,66 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone przy ul. Wojaczka na wrocławskich Sołtysowicach. Powierzchnia mieszkania to 56,6 mkw., położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Karłowice,Wrocław

889 000 zł92 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu willowych Karłowic, gdzie historia łączy się z wygodą i bliskością natury! Atuty mieszkania: 91,5 m przestrzeni - 3 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł29 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Składające się z : salonu z kuchnią,sypialni, przedpokoju,łazienki z wc. Mieszkanie komfortowe po kapitalnym remoncie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Osiedle Awipolis | Wrocław Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Awipolis przy ul. Chachaja we Wrocławiu. Lokal zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia przy ul. Czernieckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

499 999 zł36 m² 13 713,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lubisz spędzać czas na tarasie? Jeśli tak to ta nieruchomość jest dla Ciebie, ponieważ ten taras ma prawie 20mkw! Mieszkanie, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych, ponieważ aktualni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw na Wrocławskim Ołtaszynie Mam przyjemność przedstawić atrakcyjne, funkcjonale, parterowe mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

549 000 zł50 m² 10 914,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie ul. Sienkiewicza 49 | wysoki parter | duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na wysokim parterze w centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

999 900 zł88 m² 11 298,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Idealna propozycja dla rodziny lub do dalszego wynajmu. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z całym Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkania o powierzchni łącznej ok.84 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji - Kępa Mieszczańska, zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

485 999 zł38 m² 12 779,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,03m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 211,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz dwupokojowego mieszkania na Muchoborze Wielkim? Ta oferta to idealna baza - ustawne 42,5 m w budynku z 2000 roku, z pełnym zapleczem handlowo-usługowym tuż pod domem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

809 336 zł60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyk,Wrocław

760 000 zł52 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Odkryj swoją prywatną wyspę Balkonowa Oaza w sercu Wrocławia! W oceanie miejskiego pośpiechu, hałasu i betonu istnieje miejsce, które oferuje zupełnie inny rytm życia. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

479 000 zł27 m² 18 007,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 500 zł34 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2500 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednopokojowe mieszkanie we Wrocławiu, przy ul. H. Kołłątaja. Lokal mieszkalny, dwustronny, o powierzchni 38,50 m 2. składa się z: - pokoju o powierzchni ok.19 m 2 - jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Lokalizacja: okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

161 000 €81 m² 1 987,65 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu długo oczekiwany kompleks mieszkaniowy Prosperity Residence! Prosperity Residence to ekskluzywny luksusowy projekt Alanya Homes, położony w samym sercu ekologicznej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 170 000 zł72 m² 16 196 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

695 000 zł49 m² 14 163,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł62 m² 9 241,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, położone na 2. piętrze w samym centrum wrocławskiego Nadodrza. To propozycja dla osób, które szukają klimatu kamienicy i przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 45,20m Wrocław, ul. Pomorska 8 (tuż przy ul. Cybulskiego) Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Różanka,Wrocław

3 800 zł72 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, z ogrodem 200 m2 do wyłącznego korzystania! Max dla 5 osób! Mieszkanie - przestronne, słoneczne i rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

660 000 zł64 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie 64 m do remontu | Gądów Mały Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Szukasz mieszkania do własnej aranżacji, z funkcjonalnym rozkładem i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

342 850 zł38 m² 9 022,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie syndyka masy upadłości iwony szaran będącej osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej Syndyk masy upadłości dłużnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

930 000 zł65 m² 14 307,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 65m2 na 2-gim piętrze (bez windy) do remontu w samym sercu Wrocławia przy ul. Łaciarskiej. Nieruchomość: 4 oddzielne Pokoje, salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

529 866 zł31 m² 17 327,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 30,58 m , usytuowanego na drugim piętrze w nowo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij