dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 703,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 900 zł18 m² 108,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna, wyposażona, świetnie skomunikowana kawalerka na osiedlu Port Popowice przy ulicy Białowieskiej 101. Atrakcyjna cena! budynek I osiedle: ul. Białowieska (rok budowy budynku: 2018).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Popowice,Wrocław

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam, tylko u nas! do wynajęcia mieszkanie o pow. 48,1 mkw., w centrum miasta, przy ul. Kłodnickiej. Mieszkanie po remoncie, wszystkie sprzęty i meble nowe. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

739 999 zł48 m² 15 391 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie z tarasem - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 48,08 m , położone w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zarabiaj od pierwszego dnia. Ten lokal przy ul. Księcia Witolda to gotowy produkt inwestycyjny - przemyślany, funkcjonalny i położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Poświętne,Wrocław

792 450 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie z przestronnym tarasem w zielonej okolicy - zakup bezpośrednio od dewelopera! Oszczędź na podatku pcc! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję - komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okulickiego

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamknięte, ładnie zagospodarowane, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

650 033 zł63 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

719 900 zł49 m² 14 694,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piękne wszystko nowe po kapitalnym remoncie 3 niezależne pokoje osobna kuchnia Z oknem wójcikwysoki standard, urządzone wg projektu, w pełni wyposażone i umeblowane tak jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

1 620 zł21 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia niezwykle przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Nepalska 26 we Wrocławiu Nieruchomość: powierzchnia 21 m2. Piętro 2. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż, gotowe, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie o powierzchni 50 m2, z balkonem, piwnicą i oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Jurija Gagarina 64 (muchobór Wielki) we Wrocławiu Nieruchomość: lokal o powierzchni 21 m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Grabiszyn,Wrocław

460 000 zł27 m² 15 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

- spokojna okolica! - Osobna kuchnia z oknem! - Balkon! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż kawalerkę o metrażu 26,8 m2 zlokalizowaną na Grabiszynie przy ul. Bzowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na ul.Kotsisa w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia na Biskupinie. Drewniana podłoga oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

496 051 zł28 m² 17 503,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji Brak podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz kompaktowego mieszkania w świetnej lokalizacji inwestycyjnej? Ta funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Borek,Wrocław

3 500 zł63 m² 55,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo przestronne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62,6 m , położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Centauris przy ul. Ślężnej, tuż obok Parku Skowroniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kameralne mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z toaletą oraz 2 balkonów.Mieszkanie w pełni i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

2 250 zł51 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Inflanckiej 25 (psie Pole). Nieruchomość: powierzchnia 51 m2. Parter. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: w okolicy znajdują się liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

488 520 zł41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

765 000 zł53 m² 14 554,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 52,56 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

869 000 zł69 m² 12 550,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz możliwe rabaty Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

653 744 zł63 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

715 000 zł47 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 47m , w bliskim sąsiedztwie parku Grabiszyńskiego, na 10 piętrze w bloku z 2 windami. Ogromnym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 549 000 zł88 m² 17 702,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lux premium 2 łazienki 2 tarasy Stylowy 4-pokojowy apartament w standardzie premium zlokalizowany blisko rzeki. Opis apartamentu Apartament o nowoczesnym układzie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość zlokalizowana jest na IV piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o loftowym charakterze, położone w nowoczesnym, zadbanym budynku z 2017 roku na wrocławskich Krzykach. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woskowa

Brochów,Wrocław

372 902 zł32 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Cena: 372 902,00 pln Metraż: 32,37 m Liczba pokoi: 2 Cena za m : 11 519,99 pln Termin oddania: III kwartał 2026 Dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycję | Cena za pakiet z komórką lokatorską i miejscem w cenie oraz piękny słoneczny taras 30 mkw Gotowe do wprowadzenia lub najmu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

733 000 zł61 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

990 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jest nowoczesne, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,5 m , znajdujące się przy ul. Ryszarda Wagnera na wrocławskim Jagodnie, inwestycja Archicomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

647 000 zł57 m² 11 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane jest na wysokim parterze kamienicy w Śródmieściu, 300m od Pasażu Grunwaldzkiego. W bardzo bliskiej odległości znajduje się Politechnika Wrocławska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

529 000 zł39 m² 13 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Wombat Nieruchomości z radością przedstawia - atrakcyjną, przestronną kawalerkę 39 m2 z dużym balkonem na sprzedaż. Kawalerka (lub jako 2-pokojowe mieszkanie ). Blisko centrum oraz blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane zaledwie 20 metrów od Rynku Głównego, w sercu wrocławskiej Starówki. Idealna lokalizacja dla osób ceniących życie w centrum miasta lub poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

578 796 zł36 m² 16 249,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę sprzedaży nowego, dwupokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze nowoczesnego osiedla Południk 17 - inwestycji stworzonej z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 850 zł44 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/południe Ilość pokoi: 2 Metraż: 44,41 Kuchnia: aneks Piętro: 7 (winda) Informacje dodatkowe: mieszkanie po remoncie, dostępne od zaraz.Media miejskie. Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

769 000 zł63 m² 12 260,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Na sprzedaż w pełni rozkładowe, jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Semaforowej we Wrocławiu. Na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszczańska super kawalerka 30m2 - łącznie za cały miesiąc 3200 Apartament znajduje się na 3 piętrze i składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

1 680 000 zł73 m² 23 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | ul. Księcia Witolda | Centrum Wrocław Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 73 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.