dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 183 642 zł80 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

To funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem na całą szerokość lokalu idealne dla rodziny.Zadzwoń: również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

493 221 zł28 m² 17 403,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej części Wrocławia, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monte Cassino

Sępolno,Wrocław

1 249 000 zł70 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,96 m , położone przy ul. Chałupniczej na wrocławskich Swojszycach, na prestiżowym osiedlu Nowa Port, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

500 000 zł34 m² 14 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na wrocławskim Jagodnie, w nowoczesnej inwestycji z 2019 roku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

669 000 zł62 m² 10 738,40 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ciepłe i jasne mieszkanie 62,30 mkw przy ul. Zachodniej na wrocławskim Sczepinie, położone na XI piętrze bloku mieszkalnego z windą. Składa się z 3 poko i (ok. 17, 10 i 9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Brak podatku pcc Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,71 m , położona na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 034 000 zł87 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 87 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku z 2000 roku. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

484 000 zł35 m² 13 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka Z balkonem | muchobór wielki | po remoncie 2020r. | gotowa do zamieszkania Cena: 484 000 zł Powierzchnia: 34,62 m Piętro: parter Rok budowy: 2006 Czynsz: ok. 460 zł Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

725 000 zł49 m² 14 920,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,59 m , wykończone w podwyższonym standardzie, zlokalizowane w dzielnicy Tarnogaj przy ul. Międzyleskiej, na osiedlu Lokum Di Trevi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

614 900 zł55 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

595 000 zł58 m² 10 223,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 na Różance. W skład mieszkania wchodzi: * 4 pokoje * kuchnia * łazienka * toaleta * korytarz Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

485 000 zł28 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia! Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 28,30 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

592 344 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

650 000 zł66 m² 9 863,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z przynależnym ogródkiem, w świetnej lokalizacji na Grabiszynie. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

779 000 zł53 m² 14 698,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m z ogrodem! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Konduktorskiej, na osiedlu Brochów. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

895 000 zł42 m² 21 473,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z charakterem gotowy do wprowadzenia Wysoki standard | Balkon | 5. piętro | Klimatyzacja | Budynek z 2024 r. | gotowe do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowym budynku przy ulicy Sołtysowickiej, tuż przy Wyższej Szkole Logistyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

709 000 zł76 m² 9 328,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na 6. piętrze w budynku z wielkiej płyty przy ul. Kolistej 28 we Wrocławiu (kozanów) Lokal idealny dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, nieopodal Sky Tower. Mieszkanie z pełnym rozkładem pomieszczeń, oddzielną kuchnią i dwustronną ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szańcach

Śródmieście,Wrocław

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ostrów tumski! wymarzona lokalizacja - Dla kogoś kto O takiej lokalizacji marzył. To jest właśnie ta nieruchomość! ( Jak określają Rzeczoznawcy Majątkowi, że lokalizacja to główny atrybut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Do wynajęcia wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! Apartament jest w pełni umeblowany oraz posiada przestronny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

529 999 zł39 m² 13 544,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z oddzielną sypialnią 39 m | Szczepin | Stare Miasto | ul. Legnicka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na osiedlu Szczepin, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

749 997 zł75 m² 9 999,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia - Podwale | widok na fosę Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Podwale we Wrocławiu, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

4 900 zł71 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronny apartament 3 pokojowy z dużym ogrodem i garażem. Mieszkanie ulokowane na parterze budynku przy ul. Kawalerzystów (krzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

689 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 68,8 m2, w centrum miasta, spokojna ulica, wysoki parter, dwa duże, ustawne pokoje (z możliwością przerobienia na trzy), kuchnia, weranda, przedpokój, łazienka z oknem, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

743 458 zł84 m² 8 820,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

To mieszkanie łączy w sobie autentyczny klimat kamienicy, świetną lokalizację i potencjał aranżacyjny. Idealne, jeśli szukasz przestrzeni z duszą w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł28 m² 19 848,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł30 m² 12 292,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum Wrocławia 30,10 m2 w budynku z cegły z 1960r. Osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, salon. Wysokość pomieszczeń 2,70 m, instalacje częściowo wymienione, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 720 zł32 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią o pow 32 m w świetnej lokalizacji - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od 03.03 na wynajem wyjątkowy apartament w samym sercu Wrocławia w prestiżowej inwestycji przy Bulwarze Staromiejskim, pl. Jana Pawła II. To oferta dla najbardziej wymagających osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam wygodne, z dużym potencjałem, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum miasta. Aktualnie jest zamieszkałe , najemcy potrzebują około 1-2 miesięcy na opuszczenie jego.