dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 050 000 zł72 m² 14 650,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Dmowskiego - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia - idealne dla jednej osoby lub pary. Położone w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

559 000 zł41 m² 13 499,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam wyremontowane mieszkanie na Nowym Dworze (ul. Budziszyńska). Ogłoszenie od właściciela. Bardzo ustawne i ciepłe. Położone na 1. kondygnacji ( wysoki parter ) niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w nowym budynku z 2025 roku. Lokal jest całkowicie nowy - nikt wcześniej nie mieszkał. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lipa Piotrowska,Wrocław

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam piękne mieszkanie, 2 pokojowe z balkonem, 42 mkw, w nowoczesnym budynku z windą na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej w okolicach ulicy Laurowej. Blok z 2016 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

457 799 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,15m2 położone w dzielnicy Śródmieście, na świeżo wyremontowanej ul. Pomorskiej. Super lokalizacja, 5 minut do Rynku, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

419 000 zł41 m² 10 157,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

- nieruchomość zarezerwowana - Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy ul. Henrykowskiej. Mieszkanie znajduje się przy cichej i zielonej osiedlowej ulicy. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

999 000 zł88 m² 12 453,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1903

Gotowiec inwestycyjny! roi 8%! To przestronne wnętrze o powierzchni 88,33 m , zapewnia praktyczność dzięki pełnemu rozkładowi, idealnie wpisując się w potrzeby osób wynajmujących, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie położone w nowej inwestycji Stara Odra. Mieszkanie o pow. 48 m2, położone na 4 piętrze budynku oddanego do użytku w 2017 roku, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

624 000 zł78 m² 7 993,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

78 m | Balkon | Klimatyczna kamienica po remoncie | ul. Gajowa Krzyki / Huby Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 78 m , zlokalizowane na 4. piętrze z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

695 000 zł39 m² 18 037,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lokum Porto, położonej przy ul. Długiej we Wrocławiu. Idealne dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

749 999 zł57 m² 13 141,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,07 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zielonej i spokojnej części Wrocławia - na Maślicach, przy ulicy Zawidowskiej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - ul. Podwale Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, przy ul. Podwale. Lokal idealny zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

457 799 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

739 999 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, doskonale doświetlone mieszkanie położone na 9. piętrze w 11-piętrowym budynku na wrocławskim Gaju. Mieszkanie pierwotnie miało układ trzypokojowy - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 516,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Balkon | Garaż | Komórka | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

359 000 zł23 m² 15 608,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mikrokawalerka z widokiem na Park Szczytnicki | Plac Grunwaldzki. Na sprzedaż funkcjonalna mikrokawalerka o powierzchni 22,96 m2, położona w świetnej lokalizacji - Plac Grunwaldzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

448 798 zł37 m² 12 126,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie 1-pokojowe o pow. 37m2, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

949 000 zł113 m² 8 397,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: do sprzedania stylowe mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskim Śródmieściu. Dwustronna nieruchomość z ekspozycją okien na wschód oraz zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 931 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie z balkonem, nowe budownictwo z 2018 roku w dzielnicy Krzyki. Osiedle jest zamknięte, ma całodobową ochronę. We speak English, german and Russian. Contact.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

749 900 zł82 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,5m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w okolicy Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, w odrestaurowanej kamienicy. W mieszkaniu znajdziesz wszystko co potrzebujesz do komfortowego przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 599 zł62 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** dostępne od stycznia komfortowe przestronne mieszkanie przy zyndrama Z maszkowic *** standard premium*** Please see English version below We also speak English, french, spanish and Ukrainian :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

899 999 zł58 m² 15 448 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rozwinięta infrastruktura | nowoczesny budynek | 1 piętro | balkon | 3 pokoje | stan deweloperski Na sprzedaż przestronne mieszkanie powstałe z połączenia dwóch niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł58 m² 12 993,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie, w którym od razu poczujesz się jak w domu - Stabłowice, ul. Jodłowicka Są mieszkania, które od pierwszego kroku sprawiają, że czujesz się w nich dobrze. Jasne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny i komfortowy 2-pokojowy apartament z dużym balkonem, zlokalizowany na 10 piętrze w nowoczesnym budynku na osiedlu Angel River. Mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

1 836 000 zł118 m² 15 493,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rozwinięta infrastruktura | nowoczesny budynek | 1 piętro | dwa balkony | 4 pokoje | ogródek Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 118,5 m , Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

3 850 000 zł100 m² 38 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, styl i naturę. Kupujesz bez dodatkowych kosztów - nie pobieram prowizji od strony kupującej Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Plac Grunwaldzki,Wrocław

589 589 zł54 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej na osiedlu Plac Grunwaldzki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stoczniowa

Widawa,Wrocław

275 000 zł23 m² 12 061,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,8 m , położona na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą na spokojnym osiedlu Zakrzów we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

559 000 zł38 m² 14 811,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Wrocław Krzyki | 2 pokoje | 37,74m | balkon | garaż podziemny | Wykończone O% prowizji Prezentuję nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,74 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

669 000 zł77 m² 8 688,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne takie mieszkanie na piętrze z 3 niezależnymi pokojami - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego. Świetne jako inwestycja. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

513 000 zł51 m² 9 980,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 51,4 m , położonego w cichej i zielonej okolicy, między dwoma parkami. Mieszkanie jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - ul. Wichrowa, wrocław Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym naziemnym -zlokalizowane na Krzykach. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

563 100 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Ul. Grabiszyńska. Pierwsze piętro w cztero piętrowym budynku. Niski czynsz. 560 zł / miesięcznie. Lokalizacja: mieszkanie w świetnej lokalizacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

487 780 zł41 m² 11 819,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia