dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For Polish scroll down A luxury apartment in the prestigious Wybrzeże Wyspiańskiego 11 investment (grunwaldzki Square on the river Odra) in Śródmieście with very good access to the city center. The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 155,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Centrum 2 minuty od rynku stare miasto świetna lokalizacja 3 pokoje przejściowe osobna kuchnia po remoncie II piętro piwnica pełna własność księga wieczysta bez obciążeń Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

964 764 zł89 m² 10 791,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez podatku 2%pcc oraz bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 88,40 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Planowany termin realizacji: jesień 2027 roku Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

1 470 000 zł126 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem 150 m i garażem dwustanowiskowym Active Agrestowa. Oferta prywatna Szukasz idealnego balansu między komfortem domu a wygodą mieszkania? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

508 400 zł45 m² 11 200,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 45,24 m ul. Krucza | balkon | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,24 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

542 998 zł36 m² 15 295,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Fabryczna Bez pcc Wrocław -słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m ) z dużym ogrodem (28,53 m ), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

710 666 zł54 m² 13 102,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznaj wyjątkową ofertę w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych części Wrocławia! Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

720 000 zł76 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 76,5 m w budynku z 1976 roku, położone w spokojnej części osiedla Różanka.Idealne dla rodziny lub inwestora, który chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

419 000 zł26 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Klucze W biurze! Kawalerka gotowa do wprowadzenia, z balkonem, w drugiej linii zabudowy! Jagodno/ strawińskiego/buforowa- idealne miejsce zarówno dla studenta, pary czy singla. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ua/ru Do wynajęcia przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Majakowskiego we Wrocławiu (dzielnica Kuzniki). Kuźniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

614 800 zł40 m² 15 370 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / po remoncie / do wprowadzenia od zaraz/ Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: - dwóch pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| oferta tylko W naszym biurze | Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę z obszernym balkonem na wynajem, znajdującą się w centrum Wrocławia nieopodal Rynku i wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wprowadzenia | Funkcjonalny rozkład | Nowoczesne wykończenie | Spokojna, zielona okolica Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , nowe wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! | Bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,89 m z balkonem zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

3 800 zł69 m² 54,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,1 m , położone przy ul. Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

498 200 zł38 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie ma świetny podział: dzienna część z salonem i aneksem jest przestronna i ustawna, a sypialnia daje pełną prywatność. Największym atutem jest ogród realnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 888 zł49 m² 12 197,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salezjańska

Szczepin,Wrocław

549 000 zł46 m² 11 986,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46 m , położone na wysokim parterze w budynku z windą na Szczepinie we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lux studio Z tarasem. Krzyki. Bezpośrednio. Do wynajęcia słoneczny apartament z balkonem na nowym osiedlu z 2021 r przy Al. Armii Krajowej. Na osiedlu bezpłatna siłownia tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

850 000 zł61 m² 13 825,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,48 m , usytuowane na 5. piętrze apartamentowca. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Pozostawienie lub wyniesienie mebli - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2017 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Starym Mieście. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Szczepin,Wrocław

12 000 zł172 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:9

 

Umeblowane:nie

Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 172,03 m , położony na parterze budynku przy ul. Dobrej 14 we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji - przy bocznej ul. Legnickiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, winda, mieszkanie bardzo ciche, wykończone na wysoki standard, umeblowane, wszystkie urządzenia jak pralka, lodówka, umywalka nowe. Opłata dodatkowa do wspólnoty ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare miasto | bulwar staromiejski Nowoczesny design | Serce miasta | Widok na patio | 2 balkony | Ochrona 24h To wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiżową lokalizację połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Maślice,Wrocław

2 550 zł40 m² 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać w urokliwej okolicy Wrocławia Maślicach, ta oferta jest dla Ciebie .Mieszkanie wyposażone w zmywarkę,pralkę, piekarnik wszystko w zabudowie gotowe do wprowadzenia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! dla kogo: mieszkanie jest idealne dla pary, studenta lub singla. Zwierzęta do uzgodnienia. Lokalizacja: brzoskwiniowa 4, wrocław Gaj, w okolicy centrum handlowego Wroclavia opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum. 2 pokoje, balkon i piwnica. Serdecznie polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Jeleniej we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkania 35m2, salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł62 m² 12 603 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pok/60m/garaż / komórka /lux/2010 Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Huby,Wrocław

894 000 zł80 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na wrocławskich Hubach przy ul. Ślicznej jednej z najpewniejszych lokalizacji pod wynajem długoterminowy. Podstawowe informacje - Cena: 894.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ołtaszyn | 3 pokoje | 51m2 | Wielki taras Cena 729 000 zł Na sprzedaż komfortowy apartament 51 m na kameralnym osiedlu przy ulicy Agrestowej we Wrocławiu, w dzielnicy Ołtaszyn. Parter, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

515 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 153 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | Klimatyzacja | 2 miejsca postojowe | Balkon | 4 piętro (ostatnie) | Winda Możliwość wprowadzenia od zaraz, w pełni umeblowane. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Otoczenie nieruchomości: - blisko do centrum miasta, do Rynku 20 min - w pobliżu w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

548 995 zł44 m² 12 585,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. | polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

628 995 zł50 m² 12 592,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sudecka -borek Apartament 2 pok/blok/media miejskie! Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Borku przy ul Sudeckiej 147 Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

705 000 zł53 m² 13 359,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Czy znacie palmę Trachycarpus fortunei? To ta, która bez problemu znosi temperatury do minus 15 C. Egzotyczna sąsiadka, która zamiast przeprowadzać się na Kanary, zostaje na zimę pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 996 zł28 m² 15 599,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.