dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

511 000 zł39 m² 13 049 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji oraz podatku pcc! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,16 m , znajdujące się na 2 piętrze. Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł26 m² 15 399,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: funkcjonalna kawalerka w samym sercu Wrocławia Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,64 m , położona na parterze w zadbanym budynku, przy prestiżowej ulicy Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Nadodrze,Wrocław

1 522 600 zł66 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż ekskluzywny apartament w nowoczesnym, prestiżowym budynku w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie łączy w sobie komfort, styl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w pełnym rozkładzie, świeżo po remoncie. Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bloku, przy ul. Nowodworskiej. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł24 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa mikro kawalerka o powierzchni 24,5 m2. Lokal znajduje się w nowo wybudowanym apartamentowcu Tetris, przy ulicy Dyrekcyjnej, vis a vis galerii handlowej Wroclavia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

760 000 zł54 m² 14 048,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

To mieszkanie jest świetnym wyborem dla rodziny, która szuka spokojnej okolicy, zieleni za oknem i wygodnego układu pomieszczeń. Lokal znajduje się na 3. piętrze budynku z windą z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

932 734 zł47 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

914 398 zł63 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena Promocyjna na wybrane mieszkania do końca listopada 2025! Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

585 000 zł56 m² 10 354 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, tuż przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego, bezpośrednio naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

419 450 zł50 m² 8 375,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50 m znajdujące się w urokliwej kamienicy na zielonej części osiedla Leśnica. Mieszkanie po wykonaniu remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

789 000 zł53 m² 14 886,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne 3 pokoje / 53 m / Wrocław - Ołtaszyn, ul. Agrestowa 141 Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Centrum | Plac Legionów | Gotowe do zamieszkania | Wysokie piętro | Dwie windy Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie nieruchomości: plac Orląt Lwowskich to jedna z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

434 053 zł53 m² 8 240,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. I speak English - feel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

724 999 zł47 m² 15 501,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,77 m2, znajdujące się w atrakcyjnej i spokojnej części Wrocławia - na Grabiszynku. Lokal urządzony został w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sąsiedzka

Klecina,Wrocław

649 000 zł49 m² 13 343 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym tarasem, po remoncie w 2023 roku. Położone w najspokojniejszej części Krzyków - na granicy Partynic i Kleciny. We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 153 000 zł76 m² 15 233,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowiec inwestycyjny - 3 niezależne kawalerki, apartament 75 m - Kępa Mieszczańska. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75 m , zlokalizowany w sercu Kępy Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 300 zł29 m² 79,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Otoczenie nieruchomości: komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,80 m2 zlokalizowane przy ul Benedykta Polaka, blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie usytuowane jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

749 999 zł51 m² 14 580,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym tarasem Osiedle Spiżowe! Komfort, przestrzeń i prywatność w zielonej części Wrocławia! Atuty mieszkania: komfortowe i wysokie wnętrza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasturcjowa

Grabiszyn,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 796,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Nasturcjowej, na osiedlu Grabiszyńska. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie przy parku z tarasem i balkonemna sprzedaż przestronne, nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie na Alei Śliwowej przy Parku Świetlików na wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ramiszowska

Polanowice,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 792,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klimatyczne mieszkanie Z ogrodem na nowym kameralnym osiedlu Gotowe do zamieszkania | Ogród z tarasem | Dwa miejsca postojowe | Idealne dla rodziny | komórka lokatorska | 2 sypialnie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 3 pokojowy apartament w budynku z monitoringiem, windą i parkingiem podziemnym. Piękne mieszkanie w nowoczesnym Apartamentowcu Pixel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

456 802 zł26 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Plac Grunwaldzki,Wrocław

589 589 zł54 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej na osiedlu Plac Grunwaldzki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

849 555 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 17 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 300 zł37 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Piękne, przytulne i bardzo jasne dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta! Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym tarasem, położone w zielonej dzielnicy Wrocławia - Maślice. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

529 900 zł42 m² 12 586,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjna oferta dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią, w zadbanym budynku z windą w otoczeniu zielonych skwerów i dziedzińców w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

528 000 zł37 m² 14 182,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Marzysz o miejscu, w którym możesz spokojnie pracować z domu, ale jednocześnie być w centrum wszystkiego, co Wrocław ma najlepszego? To mieszkanie o powierzchni 37,23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

601 841 zł46 m² 13 160,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł87 m² 28,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english description below. Uwaga! Właściciel próbuje sprzedać mieszkanie, stąd okazyjnie niska cena wynajmu. Sprzedaż jest po bardzo ambitnej cenie, przez co może trwać długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

665 218 zł40 m² 16 437,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

699 030 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Szukasz mieszkania świetnie zlokalizowanego z szybkim dostępem do centrum? To słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

510 000 zł41 m² 12 439 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 41 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą na Gaju we Wrocławiu. \ lokal składa się z: dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, świeżo wyremontowanego mieszkania w zabytkowej kamienicy. To 48 m stylowej, w pełni umeblowanej przestrzeni, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

882 051 zł84 m² 10 525,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dom/mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,68m2 + ogród 16,13m2 +taras 20,65m2. Ciekawie zaprojektowane mieszkanie w charakterze kameralnego domu na gotowym osiedlu.