dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

713 900 zł65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 Tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,90 m2 z 83 m2 ogrodem i osobną kuchnią! Otoczenie nieruchomości: - cisza i spokój, - szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

699 999 zł56 m² 12 477,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gotowe do wprowadzenia - idealne dla rodziny! 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na nowoczesnym osiedlu. Idealne dla rodzin z dziećmi bądź pod inwestycje - spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 139 000 zł89 m² 12 746 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Mieszkanie 89,36 m2 w kameralnej zabudowie na Krzykach z ogrodem 80 m i dwoma tarasami. Otoczenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Wrocław

795 000 zł76 m² 10 488,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 75,8 m2, na drugim piętrze, w centrum Wrocławia. Mieszkanie po częściowym remoncie. Mieszkanie: - salon z kominkiem - Sypialnia - Duży pokój z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

636 150 zł48 m² 13 226 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Nieruchomości tel. 3-pokojowe mieszkanie w centrum z dużym balkonem i widokiem na zielone tereny. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

779 000 zł38 m² 20 592,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowym budownictwie w samym centrum miasta! Opiekunka oferty: specjalistka ds. Nieruchomości tel: licencja pfrn nr 28332 Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

439 999 zł34 m² 12 775,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel: petarda na mapie Wrocławia! 34,44 m pełne światła i dobrej energii idealne jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Biskupin,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 973 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży urokliwego mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w sercu Dąbia we Wrocławiu. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50m2 składa się z pokoje dziennego z tv i wi-fi ze stolikiem i rozkładaną kanapą oraz z osobnym miejscem do pracy, oddzielnej kuchni z całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

595 106 zł35 m² 17 096 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekunka oferty: tel: 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 34,81 m2 znajduje się na 3-piętrze w 10 piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia 4-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku przy ul. Bezpiecznej. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla 3-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie na nowym, zielonym osiedlu na północy miasta. Nie zwlekaj - zadzwoń i dowiedz się o więcej o tej i innych nieruchomościach z rynku pierwotnego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

596 326 zł39 m² 15 173,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla rodziny. Mieszkanie o powierzchni 39,3 m2, położone na 2 piętrze z dwustronna ekspozycją okien, dzięki czemu mieszkanie będzie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka o powierzchni 30m2, usytuowana na nowym osiedlu przy ul. Żegiestowskiej. Świetna lokalizacja tuż obok Uniwersytetu Medycznego, w pobliżu m.in. Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 352 630 zł84 m² 16 084 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta 4-pokojowego mieszkania z dwiema łazienkami oraz loggią z widokiem na rzekę! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 150 000 zł47 m² 24 556,90 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Gotowy do Zamieszkania Widok na Rzekę 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

749 115 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku, miejsce postojowe gratis! Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

877 400 zł67 m² 13 143 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego z balkonem w nowym budownictwie! Opiekun nieruchomości: tel. Zadzwoń! W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

899 000 zł50 m² 18 059 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Browary Wrocławskie! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,78 m2, położone na 4. piętrze eleganckiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lipa Piotrowska,Wrocław

932 493 zł95 m² 9 844 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania w nowej inwestycji na Lipie Piotrowskiej! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 94,73 m2, - 4 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł62 m² 15 076,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja wykończenie smart komfort W cenie! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł61 m² 12 103 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Przestronne mieszkanie w pełni rozkładowe z możliwością własnej aranżacji. Inwestycja oddana do użytku. Mieszkanie do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

768 838 zł59 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem! Otoczenie nieruchomości: kameralny blok z 2023 roku, oddany do użytku. Bardzo dobrze skomunikowany, niedaleko pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 200 000 zł96 m² 11 500,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowy apartament z tarasem w historycznej kamienicy z 1903 roku Krzyki, ul. Skwierzyńska w atrakcyjnej cenie! To mieszkanie to esencja elegancji i komfortu w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

833 720 zł72 m² 11 512,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Funkcjonale mieszkanie dla rodziny: z balkonem, trzema sypialniami o zbliżonym metrażu i dwiema łazienkami. Do własnej aranżacji. Zapraszam na prezentację Nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

700 000 zł58 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn wśród budynków o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

899 000 zł49 m² 18 415 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta tel: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,82 m2 znajduje się na III piętrze w X piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z widokiem na rzekę. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogórkowa

Klecina,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z antresolą, balkonem, miejscem postojowym i ogrodem Wrocław, klecina Do wynajęcia nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

799 140 zł70 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na parterze z ogródkiem. Bezpieczna i cicha okolica w nowej zabudowie, na strzeżonym osiedlu. Bardzo przestrzenne, nowocześnie urządzone. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

439 000 zł41 m² 10 609 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - najważniejsze informacje Na powierzchnię użytkową 41,38 m2 składa się :` przedpokój w którym znajduje się kuchnia (z oknem na świetlik) oraz wejścia do łazienki i osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Partynice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 396,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,42 m , usytuowane na 3. piętrze (ostatnim) w budynku z 2014 roku (bez windy). Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

660 000 zł46 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko dwa mieszkania na klatce! Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 45,40 m2 na zamkniętym osiedlu Lokum di Trevi. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

710 000 zł54 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie, 54 m ul. Idzikowskiego Funkcjonalne, wysokie mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ołbin,Wrocław

830 000 zł49 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorska zlokalizowane na 6tym piętrze w 7cio piętrowym budynku. Powierzchnia mieszkania - 48,67 m2. Komórka lokatorska 2.4 m2 Mieszkanie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

885 053 zł52 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

563 381 zł27 m² 20 523,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 089 000 zł71 m² 15 427,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i 2 balkonami Wrocław, kępa Mieszczańska, ul. Romana Dmowskiego 19a Powierzchnia: 71 m Piętro: 1 z 6 Forma własności: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 116 833 zł98 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 97,54 m2 położonego na kameralnym osiedlu w zaciszu Wrocławia na Krzykach. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

822 246 zł48 m² 17 180,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Super okazja! Wykończone, umeblowane i udekorowane mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane w ścisłym.