dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 104 ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,50 m² 21 194 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

ul. Trzemeska okolice Nowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 5 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 zł56,89 m² 87,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament gotowy do wejścia od połowy marca, 2-pokojowy nowy apartament 56,89 m2 z klimatyzacją na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Dmowskiego. Lokalizacja: kępa Mieszczańska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł38,40 m² 14 427,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Jeśli lokal nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji posiadamy kilka mieszkań o różnym układzie i metrażu. Od 22 m2 do 75 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: kruszyński Jakub tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

789 990 zł74,30 m² 10 632,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Kosciuszki / 1990r / rozkład / duży balkon / komórka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł69,34 m² 7 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje / kamienica / dwustronne / piwnica / klatka W remoncie / dofinansowania Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,34.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,80 m² 9 916,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na przeciwko sky tower. Nieruchomość składa się z czerech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

864 955 zł77 m² 11 233,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł84 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52,10 m² 13 724 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

ul. Łódzka Nowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł53 m² 16 188,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 3 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 664 672 zł97,58 m² 27 307,56 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Penthause - 4 pokoje, taras Jesteśmy w ścisłym centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie Sky Tower i centrum biznesowego. Budynek to minimalistyczna, elegancka bryła.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ładnie zagospodarowane, zamknięte, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania znajdującego się 15 min od C.H Marino. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim, 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33,44 m² 23 923,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne studio w prestiżowej inwestycji Apartamenty Księcia Witolda english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 40 m , zlokalizowany na 2. piętrze w odnowionym budynku z windą, w prestiżowej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52,88 m² 85,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 27 we Wrocławiu - w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych lokalizacji miasta. To miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji "nowe Centrum Południowe" znajdujące się przy ulicy Gwiaździstej, tuż obok Sky Towera. Lokalizacja: budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł57,87 m² 13 392,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie na Złotnikach | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,87 mkw usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 zł20 m² 89,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Dyrekcyjnej 1 w inwestycji "starter" Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 785 zł56,69 m² 14 002,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,69 m , położone na 8. piętrze na wrocławskich Krzykach. Lokal posiada balkon 4,26 m oraz funkcjonalny, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł51 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Muchobór Wielki Zielone Miasto | Garaż podziemny | Rowerownia Do wynajęcia komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47 m² 11 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , usytuowanego na parterze niskiego, czteropiętrowego budynku. To idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 779 zł49,40 m² 16 756,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe ,rozkładowe mieszkanie z balkonem , zlokalizowane na zadbanym , spokojnym osiedlu we Wrocławiu. Idealne dla pary, singla , lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 459 000 zł78,41 m² 31 360,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament, który ma swój rytm | elegancja, światło I przestrzeń Są miejsca, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej chwili chce się zostać. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,31 m² 17 435,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,31 m , usytuowane na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2014 roku, przy ul. Marca Polo w osiedle Olimpia Port. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 673 zł57,64 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, kameralne osiedle przy ul. Augustowskiej na wrocławskich Maślicach to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, komfortu i bliskości natury, nie rezygnując z wygody miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany apartament Z garażem blisko C.H. Korona stylowe I eleganckie wnętrza budynku dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalny rozkład Przestronny, 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, 4 pok. mieszkanie z osobną kuchnią w niskim budynku przy ul. Tadeusza Zielińskiego. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, oddzielna kuchnia, taras ul. Niedźwiedzia 4b, pixel House, ok. CH Magnolia Park bez prowizji! Do wynajęcia komfortowe, stylowe mieszkanie o pow. 55 m - w pe łni wyposa żone,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł54 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe na Zefirowej z 2017r na parterze. Składa się z: salonu z kuchnia 19m pokoju 13m pokoju 9m kuchni 5m przedpokoju 8m tarasu 18m. komórki lokatorskiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł80 m² 14 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni około 80m2 z dwoma balkonami, tarasem, dwoma miejscami postojowymi oraz z komórką lokatorską zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,28 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia śliczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,28m2, położone w nowej inwestycji przy ul. Braniborskiej 70 we Wrocławiu. Mieszkanie urządzone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 828 zł60,84 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i loggią | Wrocław, ul. Żernicka Cena: 711 828 zł Powierzchnia użytkowa: 60,84 m Taras: 28,32 m Loggia: 5,66 m Piętro: 1 z 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,30 m² 20 762,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy widok na park mieszczański i przestrzeń przepełniona światłem dziennym To właśnie cechy tego apartamentu, który może stać się Twoim idealnym miejscem do życia i lokatą.