dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

11 500 zł100 m² 115 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 14.04*** Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowy apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

688 888 zł49 m² 14 053,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Drukarska/ 3pok/ Akademia ekonomiczna/po remoncie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu o metrażu 49 m kw. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 414 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Doradca klienta: tel. Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i tarasem z widokiem na zieleń. Powierzchnia mieszkania w dokumentach to 43,9 m2 Powierzchnia mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

799 000 zł59 m² 13 655,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż 3 pokojowe, po generalnym remoncie, pięknie wykończone i umeblowane mieszkanie w Centrum - 10min. od Rynku, przy ul. Środkowej we Wrocławiu - Szczepin, o powierzchni 58,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

536 141 zł36 m² 14 997 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc 2! Kupując ze mną mieszkanie nie płacisz prowizji. W swojej ofercie posiadam wiele innych ofert, więc jeśli szukasz idealnego mieszkania, zapraszam do kontaktu i bezpłatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aliancka

Borek,Wrocław

1 449 000 zł115 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie w budynku wolnostojącym otoczonym dużym ogrodem. Parter z poddaszem w dużej przedwojennej willi dwurodzinnej 200 m do Parku Południowego. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

577 000 zł38 m² 15 386,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym. Budynek posiada windę. Zaletą mieszkania jest jego lokalizacja: 700m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 999 zł56 m² 13 153,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Krzyki/ue/komandorska/toplokalizacja/premium/ Wielka/4pok./okazja!/rozkład/piwnica! Gotowe do zamieszkania! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

752 000 zł65 m² 11 562,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Top duże na Jagodnie z balkonem/cisza+m.postojowe Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 998 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Top 2pok- 42,5 m2 Obniżona cena! Balkon Krzyki Vivaldiego Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

543 915 zł43 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne na start W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 018 050 zł62 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralne wille miejskie klimatyzacja W każdym apartamencie smart home (M.IN STEROWANIE OGRZEWANIEM, KLIMATYZACJĄ, ŻALUZJAMI) STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH KOMFORTOWE APARTAMENTY BLISKO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 42 m we Wrocławiu: - 2 pokoje z aneksem kuchennym i balkonem - budynek z 1966 roku - po termomodernizacji - wyremontowana klatka schodowa - nowa winda - monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

668 999 zł44 m² 15 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/rynek/okazja!/toplokalizacja/po remoncie/42,5m2/2pok.! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

611 998 zł58 m² 10 533,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/premium/psi pole/poleska/piwnica/tanio/top/3pok/loggia! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

510 000 zł32 m² 15 750,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Karłowice-Długosza |2pok|komórka|parking| balkon! Polecam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu z 2014 roku, przy ul. Długosza. Osiedle jak na dzisiejsze standardy dość kameralne. 4 piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

495 000 zł49 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Nowym Dworze - okolice ul. Nowodworskiej. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

510 198 zł42 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 mkw., położone na parterze niskiego bloku we Wrocławiu. Prezentowane do sprzedaży mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł45 m² 14 438 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Głogowska | Stare Miasto | 3 pok | Umeblowane.!. Mieszkanie o powierzchni 45m + komórka lokatorska 2.3m Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum! ul. Głogowska. Lokal składa się z salonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł121 m² 8 247,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 4/5 pokojowego mieszkania z tarasem i obszernym poddaszem (do własnej aranżacji) w południowej, części Wrocławia. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kleczków,Wrocław

733 785 zł51 m² 14 413,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja na mapie Wrocławia, z widokiem na Odrę. Blisko 250 m spacerowego bulwaru nadrzecznego Blisko parków, beach barów, przestrzeni rekreacyjnych i licznych ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skwierzyńska

Fabryczna,Wrocław

710 000 zł72 m² 9 930,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

I speak english oferta na wyłączność Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, mieszkania 3 pokojowego, położonego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

568 999 zł54 m² 10 531,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3/4 pok | Popowice-Białowieska | do remontu .| 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Popowicach pełen rozkład, możliwość 4 pokoi! Lokalizacja: Wrocław, Popowice Powierzchnia: 54 m Pokoje: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 48m2 z balkonem, komórką lokatorską, położone w znakomitej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

660 891 zł53 m² 12 397,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

451 100 zł32 m² 14 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 31,99m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją zachodnią, na 2 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

610 000 zł57 m² 10 677,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zarezerwowane - Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 57,13 m i składa się z trzech pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wspaniałego mieszkania do wynajęcia, usytuowanego w sercu Wrocławia, w Starym Mieście. Mieszkanie dostępne od 1 lutego. Wrocław, ul. Braniborska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

684 999 zł62 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pok | Blisko Uczelni | Cicha okolica. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem i piwnicą na Osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Okolica cicha i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

613 030 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrej cenie w spokojnej okolicy! Powierzchnia mieszkania: 60,16 m - Salon z aneksem kuchennym: 25,16 m - Sypialnia: 13,65 m - Pokój: 9,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

683 000 zł50 m² 13 638,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

2 750 zł69 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: muchobór Wielki/ ulica Hłaski Ilość pokoi: 3 Metraż: 69m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 opis nieruchomości : Do wynajęcia duże mieszkanie z funkcjonalnym układem. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłośna

Grabiszyn,Wrocław

530 000 zł47 m² 11 172 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Parku Grabiszyńskiego. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest w budynku przy Pl. Pereca, około 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 033 000 zł64 m² 16 018 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,49 mkw. położone na trzecim piętrze bloku we Wrocławiu. Oferowany lokal składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

1 590 zł16 m² 99,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia nowoczesne studio przy ul. Zawidowskiej *powierzchnia 16 m2 *piętro 2 *miejskie ogrzewanie *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: kanapa, krzesła, stolik, szafa, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

480 000 zł35 m² 13 789 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: przytulne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią. Lokalizacja nieruchomości: - blisko centrum miasta - dookoła dużo punktów handlowych i usługowych - przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63m2. *3-pokojowe mieszkanie, rozkładowe m-4, ogrzewanie z sieci miejskiej elektrociepłowni. *Każdy z pokoi oddzielny, oddzielna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (44 m2 + balkon) na ul. Prusa we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzą dwa osobne pokoje, kuchnia, łazienka oraz hol łączący wszystkie pomieszczenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij