dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

630 854 zł56 m² 11 269,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem, parter, widok na zieleń, położenie: południe; wschód. Jeżeli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

632 998 zł38 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/premium/balkon/ top/krzyki/ garaż w cenie! Okazja /!/jagodno/2pok. Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | 25 min od Centrum | Ciche | Osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

661 000 zł53 m² 12 401,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy Parku Klecińskim i Parku Południowym. To miejsce, które łączy spokój natury z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł142 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferujemy przestronne i luksusowe mieszkanie o powierzchni 142 m , położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku na zamkniętym osiedlu. Idealne dla rodzin lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

580 000 zł41 m² 14 264,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo ładnie wykończone i wyposażone mieszkanie na Maślicach Prezentuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m2 zlokalizowane na Maślicach przy ul. Węglinieckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 566,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/grabiszyńska/2pok/piwnica/wrocław/okazja/centrum/toplokalizacja Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 999 000 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestow Sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below. |rynek|. |prywatny parking|. |zamknięte osiedle|. |recepcja|. |W pełni wyposażone| Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żmigrodzka

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł78 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 4-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie. A to wszystko na osiedlu przy Odrze z pełną infrastrukturą wokół. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

760 971 zł51 m² 14 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament z balkonem w ścisłym centrum miasta ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji. Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej - Wrocław, psie Pole, ul. Strachocińska 88 Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

732 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

sprzedane Opiekun oferty: tel: trzypokojowe mieszkanie z balkonem na parterze, pomiędzy Parkiem Południowym a Parkiem Grabiszyńskim. Powierzchnia: 48,80 m2 Układ: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł29 m² 13 069 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach Placu Staszica we Wrocławiu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Karłowice,Wrocław

579 000 zł46 m² 12 556,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,11m, położone przy ulicy Obornickiej we Wrocławiu - Osiedle Tęczowe. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

959 000 zł90 m² 10 643,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzałowe mieszkanie 5-pokojowe z dwoma balkonami, tarasem i ogrodem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

589 000 zł45 m² 12 976,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią o południowej ekspozycji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** aktualnie W promocji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie do remontu ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Szczegóły oferty: lokalizacja: wrocław, ul. Wyszyńskiego Powierzchnia: 35 m Piętro: parter w 4-piętrowym bloku Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

624 900 zł62 m² 9 998,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do remontu idealne na start lub inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które możesz urządzić według własnego gustu, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciche i nowoczesne mieszkania w centrum miasta. Budynek z windą i halą garażową. Mieszkanie przyjazne dla alergików, wolne od nikotyny i sierści zwierzęcej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

671 782 zł57 m² 11 868,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie położone jest na Księżu Małym, w standardzie deweloperskim do wykończenia. Ma balkon i ogródek idealne więc dla osób z dzieckiem lub zwierzakiem. Przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

673 144 zł62 m² 10 899,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 673 144 zł Powierzchnia: 61,76 m2 Pokoje: 3 Lokalizacja Idealna dla Aktywnych i Ceniących Komfort Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

609 099 zł45 m² 13 460,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,25 m , znajdujące się na 7 piętrze inwestycji. Mieszkanie skierowane na wschód, zapewnia dostęp do naturalnego światła przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji!piękne 2 pok na Ołtaszynie z balkonem/parking Zapraszamy na prezentację pięknego mieszkania 2 pokojowego przy ul. Opalowej na Ołtaszynie. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

591 822 zł39 m² 15 348,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henrykowska

Huby,Wrocław

378 500 zł36 m² 10 659 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Top 1 lub 2 pok przy Nyskiej/do remontu/wraclavia Na sprzedaż kawalerka z możliwością zrobienia 2 pokoi, w centrum Wrocławia - 35,5 M2 przy ulicy Henrykowskiej - boczna Nyskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

619 000 zł48 m² 13 031,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealna na start lub dająca możliwość maksymalnego zwrotu z najmu. 3 pokoje/ łazienka / oddzielna kuchnia / piwnica / 47,50m2 Lokalizacja: centrum 5 min do Uniwersytetu Ekonomicznego Opłaty: czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wodzisławska

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: mieszkanie z rynku pierwotnego bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Opis inwestycji: ogrody Turawska to kameralna inwestycja o nowoczesnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

506 700 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 28,15m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

3 900 zł84 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 4 pokoje | 84 m | od zaraz | 3900 zł + 750 zł (opłaty administracyjne) + prąd według zużycia Języki Obsługi: świadczymy usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

750 736 zł55 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 54,6 m2 z balkonem, znajduje się na 4-piętrze w 4-piętrowym budynku z windą na Grabiszynie. Dla mieszkańców przewidziany jest fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

555 598 zł33 m² 16 775 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty tel. ***(I speak english scroll down)*** To mieszkanie tylko urośnie na wartości. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie: w jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

1 250 000 zł92 m² 13 646 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: serdecznie polecam komfortową i w pełni wyposażoną nieruchomość zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu na Wrocławskim Gaju. Obustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wyłączny Opiekun Oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 51 m2 na osiedlu Gądów Mały. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Borek,Wrocław

715 000 zł57 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m2 w czteropiętrowym bloku przy ul. Hallera. Opiekun Oferty tel. Otoczenie nieruchomości: osiedle znajduje się w idealnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

659 000 zł59 m² 11 169 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy terenach zielonych. Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Budynek z 2006 roku znajduje się na osiedlu Cztery Pory Roku dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Macieja

Nadodrze,Wrocław

529 000 zł63 m² 8 386 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Opiekun Oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia, zaledwie 15 min pieszo od wrocławskiego Rynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

585 000 zł34 m² 17 135 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję. Otoczenie nieruchomości: - w okolicy znajdują się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:1/10