dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

760 002 zł65 m² 11 685,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Duże dla Rodziny na Jagodnie z balkonem/garaż Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o łącznej powierzchni 42,63 m . Mieszkanie położone jest przy Placu Grunwaldzkim, ul. Piastowska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania znajdującego się na zielonych Krzykach. Duża przestrzeń oraz dogodne położenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

619 000 zł61 m² 10 197,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osada Sportowa Nowoczesne mieszkania z dostępem do siłowni. Prosimy nie dzwonić na numer z oferty w okresie noworocznym tylko proszę o zostawienie kontaktu przez naszą stronę www.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

676 776 zł39 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

506 217 zł28 m² 17 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 099 000 zł93 m² 11 755,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament na Ołtaszynie-Partynice z miejscem postojowym w garażu podziemnym Apartament składa się z : -salonu o powierzchni 25 m2 o wysokości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

329 999 zł26 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament w nowym budownictwie. Oferta skierowana jest do osób, które poszukują gotowca pod inwestycję lub lokalu pod działalność gospodarczą! Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

549 600 zł41 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł46 m² 18 695,70 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne, funkcjonalne mieszkanie położone na 6 piętrze w budynku Odra Tower przy ul. Podwale zaraz obok placu Jana Pawła II, idealny dla pary lub singla o powierzchni 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

520 752 zł30 m² 17 358,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu studio w centrum miasta o powierzchni 30m2, znajdującą się zaledwie 2km od Wrocławskiego Rynku, na nowym osiedlu Lokum Porto z roku 2022. Układ mieszkania pozwolił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiego

Biskupin,Wrocław

949 000 zł62 m² 15 306 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: nr. Pfrn 28679 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 62 m2, położone na Biskupinie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Biskupin. W okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

324 995 zł23 m² 14 361,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!|. Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

759 000 zł70 m² 10 842,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m po podłodze (62 m wpisane w księdze wieczystej), położone w świetnej lokalizacji przy ul. Kawalerzystów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 027 580 zł54 m² 19 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

614 999 zł47 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2, usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1984 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkania bezczynszowe! Brak czynszu administracyjnego i dodatkowych opłat. 0 ukrytych stałych kosztów. Płacisz tlyko czynsz i jednorazowo kaujcję. Jesteśmy jedną z niewielu firm która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

774 318 zł65 m² 11 912,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syryjska

Jagodno,Wrocław

569 360 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe lokal usługowy o powierzchni 51,76m2. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

709 500 zł55 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gaj-Huby | 3pok | Rozkład! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m na wysokim parterze, ul. Kamienna świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! opis mieszkania Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Drukarskiej Lokalizacja: południe, ul. Drukarska W niedalekiej odległości Park Generała Andersa i Skowroni. Świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

659 000 zł50 m² 13 180 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49,4 m2 z osobną piwnicą (4m2). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Nadodrze,Wrocław

589 000 zł55 m² 10 779,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Ładne, wyremontowane mieszkanie z opcję podziału na 3 pokoje! Mieszkanie aktualnie 2 pokojowe, wysokie, w kamienicy, w centrum miasta, na Nadodrzu, boczna ulica. Możliwy zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

540 000 zł36 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Tęczowej 80 we Wrocławiu! - Powierzchnia: 36,84 m - Cena za m : 15 000 zł - Cena całkowita: 540 000 zł Kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

595 000 zł44 m² 13 678,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na drugim piętrze w budynku z 2014 roku, znajdującym się na zamkniętym osiedlu. Idealne dla par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone w dobrej lokalizacji - Śródmieściu Wrocławia. Niedaleko Galerii Dominikańskiej i kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kuźniki,Wrocław

549 900 zł52 m² 10 677,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Kuźnikach. Podstawowe informacje: cena: 549 900 zł Powierzchnia: 51,2 m + 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

620 000 zł58 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | duży salon | 15 min mpk do Centrum | Blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

466 000 zł33 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogrodem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

599 903 zł47 m² 12 753 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe od Zaraz/ Szczepin Lubińska/3 pok/rozkład Zapraszamy na prezentację ładnego w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się przy ul. Lubińskiej na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe W garażu podziemnym otrzymasz gratis! oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji dla biura! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

647 500 zł29 m² 22 099 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niższa cena!/top lokalizacja/ładny widok/centrum! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy z widokiem na rzekę. Premium lokalizacja ul. Sikorskiego. Apartament w inwestycji Quorum. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

1 040 000 zł72 m² 14 521,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli marzycie o miejscu, które będzie sercem Waszej rodziny, pełnym ciepła, radości i przestrzeni do twórczego życia to mieszkanie jest właśnie tym, czego szukacie. Przestronność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł76 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji, klimatyzacja ,dodatkowo miejsce postojowe, faktura Vat. Apartament nowy-pierwszy najem,wykończony i umeblowany materiałami i sprzętem wysokiej jakości Do wynajęcia od 10.01.2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł66 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1791

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 66 - metrowy apartament mieszkalny lub lokal biurowo- usługowy, w zabytkowej 5 kondygnacyjnej kamienicy przy ulicy Szewskiej 5 we Wrocławiu, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

516 190 zł25 m² 20 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 412,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/dwupoziomowe/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szanieckiego

Sępolno,Wrocław

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie - 2 pokoje, 58 m , ul. Jana Szanieckiego, sępolno Do wynajęcia przestronne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m . Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/od/zaraz/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij