Kawalerka, ul. Dworcowa

Dworcowa, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

  • 399 999 zł
  • 26,30 m²
  • 15 209,09 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Witka

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Dworcowa

Dworcowa, Stare Miasto, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

399 999 zł

26,30 m²

15 209,09 zł/m²

Kawalerka, ul. Dworcowa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

399 999 zł 26,30 m² 15 209,09 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1960
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1960

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 399 999 zł (15 209,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 26,30 m², 1 pokój; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 2,80 m²
  • Czynsz: 366 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: OTO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: OTO-MS-31422

Lokalizacja

Opis nieruchomości

KAWALERKA/CENTRUM/OD ZARAZ/OGRZEWANIE MIEJSKIE/TUŻ OBOK DWORCA WROCŁAW GŁÓWNY

To mieszkanie to świetna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej kompaktowej przestrzeni w samym sercu miasta. Położone tuż przy Dworcu Głównym, zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie oferuje ciszę dzięki ekspozycji na wewnętrzne podwórze. (...)

Agent

Joanna Witka

881 474...

881 474 269

71 307 24 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

881 474...

881 474 269

71 307 24 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.