Mieszkanie Wrocław
Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 596 909 zł
- 43,57 m²
- 13 700 zł/m²
Arkadiusz Winkle...
Skontaktuj się
Mieszkanie Wrocław
Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie Wrocław
Zaktualizowane: 16 maja 2026
596 909 zł 43,57 m² 13 700 zł/m²
2/5
2
2025
tak
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 596 909 zł (13 700 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 43,57 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/5, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: KNP Sp. z o.o., zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 38-MS-cFNFpC6wGw
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany, łąka, rzeka
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, supermarket, centrum handlowe, hotel, bankomat, stacja benzynowa, kościół, poczta, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie w zielonej części Krzyków może Cię pozytywnie zaskoczyć.