Mieszkanie, ul. Braterska

Braterska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 564 451 zł
  • 33,35 m²
  • 16 925,07 zł/m²

Zdjęcie

Anna Cieślak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Braterska

Braterska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

564 451 zł

33,35 m²

16 925,07 zł/m²

Mieszkanie, ul. Braterska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

564 451 zł 33,35 m² 16 925,07 zł/m²

Piętro:
6/8
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
-

Piętro:

6/8

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 564 451 zł (16 925,07 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,35 m² (33,13 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/8, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,13 fajne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu w super lokalizacji na Wrocławskich Krzykach ul. Braterska.

Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe o pow. 33,13 m2 na 6 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 16,47m2 z kuchnią w aneksie z salonu wyjście na balkon 4,26m2, w mieszkaniu jest oddzielna sypialnia o pow. (...)

Agent

Anna Cieślak

535 422...

535 422 198

535 422 198

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

535 422...

535 422 198

535 422 198

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.