Olimpia port/Luksusowe 3pok/Ogródek/Garaż/60,4m2
Przedstawiamy Państwu apartament z ogródkiem, balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską w spokojnym zakątku bardzo zielonego i rozwijającego się osiedla prestiżowego Olimpia Port przy ulicy Magellana. Dostępne do zamieszkania już od 1 września. (...)
Pokaż więcej
Olimpia port/Luksusowe 3pok/Ogródek/Garaż/60,4m2
Przedstawiamy Państwu apartament z ogródkiem, balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską w spokojnym zakątku bardzo zielonego i rozwijającego się osiedla prestiżowego Olimpia Port przy ulicy Magellana. Dostępne do zamieszkania już od 1 września.
W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon oraz zejściem na ogródek do wyłącznego użytku właścicieli
oraz dwa oddzielne pokoje jak i łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie posiada żaluzje antywłamaniowe elektryczne oraz klimatyzacje. Jest usytuowane na wysokim parterze z windą.
Budynek oddany do użytku w 2017r. A mieszkanie zamieszkane było od 04.2018. Na podłogach w mieszkaniu położone panele z wodoszczelnym klejem, w łazience na podłodze płytki gresowe. W łazience postawiona ścianka odgradzająca pralkę i suszarkę, dodatkowo zamontowana bidetka przy ubikacji.
Mieszkanie usytuowane jest w ostatniej klatce budynku, wystarczająco daleko od ogólnodostępnych miejsc parkingowych i w połowie ma widok na mały lasek oddzielający Olimpie Port od Nowego Portu, co gwarantuje bardzo przyjemny krajobraz z okien. Ogródek jest ogrodzony, osadzony nieco wyżej niż ścieżki w lasku, otaczają go różne krzewy ozdobne, o które systematycznie dba firma ogrodnicza, co sprawia to miejsce dobrze ukrytym i jest dodatkowym pokojem na wiosenne oraz letnie miesiące. W ogrodzeniu zachowaliśmy furtkę, co ułatwia wyjście z mieszkania przez ogród np. z choinką z opadającymi igłami ;) Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, którym zależy na swobodzie przebywania na świeżym powietrzu.
Osiedle Olimpia Port jest reklamowane i projektowane jako osiedle społeczne. W związku z tym dla mieszkańców powstaje szereg dodatkowych udogodnień. Na terenie wspólnoty są dostępne dwie rowerownie/wózkownie, plac zabaw, zewnętrzna siłownia oraz dwa ogrodzone boiska do koszykówki. W kolejnych budynkach osiedla można znaleźć dwa kluby mieszkańca oraz siłownie. Do dyspozycji mieszkańców są również pomosty do cumowania sprzętów wodnych (w ramach współpracy wspólnot można wypożyczyć kajaki i rowerek wodny), wiele zakątków z placami zabaw dla dzieci w różnym wieku, fontanna, miejsca do grillowania oraz ścieżki dla pieszych i rowerzystów z ławeczkami do odpoczynku. Nie brakuje miejsca do aktywnego ani spokojnego wypoczynku. Blisko jest do śluzy Bartoszowice i jazu Opatowice, można też przespacerować się na Biskupin. Samo osiedle sąsiaduje nie z głównym korytem Odry z kanałem Żeglugowym.
Osiedle Olimpia Port mieści się na terenie Swojczyc, rozpoczyna się tuż za pętla tramwajową na Sępolnie, za Mostami Chrobrego. Do samego osiedla dojeżdżają autobusy MPK, które w 10min kursują do Pasażu Grunwaldzkiego, gdzie możliwe są przesiadki we wszystkie kierunki Wrocławia. Obok osiedla znajduje się również stacja kolejowa, która niebawem znów ma być włączona do ruchu (przejazd pociągiem ze Swojczyc na stację Mikołajów zajmował ok. 20min bez ryzyka korków, dworzec główny to kolejna stacja). W planach miasta jest przedłużenie trasy tramwajowej z Sępolna do Swojczyc (na ten moment rozstrzygnięto przetarg na budowę nowych mostów, które mają umożliwić przejazd tramwajów). Bardzo blisko na AWF, do Parku Szczytnickiego, Zoo i Hali Stulecia. Łatwy dojazd jest również do Politechniki i UP, Placu Grunwaldzkiego oraz CH Korona.Dojazd rynku w godzinach porannych zajmuje 20-30 minut.
W pobliżu Lidl, 3 paczkomaty, apteka, bankomat, kilka sklepów "Żabka", restauracje, piekarnie, kawiarnia, sklep zoologiczny, weterynarz, przychodni prywatna i na NFZ, fizjoterapia, kosmetolodzy, żłobki, przedszkole publiczne i biznesy prowadzone w lokalach mieszkaniowych typu zajęcia z języka angielskiego dla dzieci czy klub dziecięcy. W pobliżu są dwie stacje paliw w tym Orlen, warsztaty samochodowe i myjnia samoobsługowa. Natomiast bezpośrednio w budynku, gdzie usytuowane jest mieszkanie nie ma żadnych lokalów usługowych.
Zapraszam na prezentacje Paulina Frydrych
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )