Apartament, ul. Braterska

Braterska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 734 000 zł
  • 54,35 m²
  • 13 505,06 zł/m²

Zdjęcie

Anna Kotsiuba

Skontaktuj się

Apartament, ul. Braterska

Braterska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

734 000 zł

54,35 m²

13 505,06 zł/m²

Apartament, ul. Braterska

Zaktualizowane: 15 maja 2026

734 000 zł 54,35 m² 13 505,06 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-21

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
-
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
możliwość wykupienia
Stan mieszkania:
deweloperski

Dzień pokazowy

21 maja 2026

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

-

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

możliwość wykupienia

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 734 000 zł (13 505,06 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 54,35 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,35 m²)
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję komfortowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych ilokalizacji - Krzykach. To idealne miejsce dla osób ceniących nowoczesną architekturę i wysoki standard wykończenia.

Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dostępem do balkonu, który zapewnia dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o wygodzie mieszkańców na terenie osiedla znajdują się zielone strefy relaksu, place zabaw oraz lokale usługowe. (...)

Agent

Anna Kotsiuba

575 649...

575 649 372

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 649...

575 649 372

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl