Apartament, ul. Berga

Berga, Żerniki, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 150 000 zł
  • 71 m²
  • 16 197 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Babik

Skontaktuj się

Apartament, ul. Berga

Berga, Żerniki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 150 000 zł

71 m²

16 197 zł/m²

Apartament, ul. Berga

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 150 000 zł 71 m² 16 197 zł/m²

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 150 000 zł (16 197 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 71 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (7,74 m²), piwnica
  • Czynsz: 560 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ul. Maxa Berga, Nowe Żerniki Wrocław

Kupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.

Nowoczesne, śliczne w bardzo dobrym standardzie czteropokojowe mieszkanie o pow. 71 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025 roku z windą dla wymagających klientów. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, trzech niezależnych pokoi, łazienki, osobnej toalety i przedpokoju. (...)

Agent

Sebastian Babik

790 699...

790 699 369

790 699 569

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość