Apartament, ul. Ustronie

Ustronie, Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

  • 578 835 zł
  • 37 m²
  • 15 644,19 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Tracz

Skontaktuj się

Apartament, ul. Ustronie

Ustronie, Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

578 835 zł

37 m²

15 644,19 zł/m²

Apartament, ul. Ustronie

Zaktualizowane: 11 maja 2026

578 835 zł 37 m² 15 644,19 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 578 835 zł (15 644,19 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 37 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Łazienka: wanna
  • Media: Internet, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 359-MS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu w sercu miasta?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m²,(identyfikator mieszkania BR11 18) położone na II piętrze, 5 kondygnacyjnego budynku oferującego nowoczesną architekturę.

Układ pomieszczeń:
-Salon
-Aneks kuchenny
-Sypialnia
-Łazienka
-Przedpokój
-Balkon

Mieszkanie z południowa ekspozycją. (...)

Agent

Małgorzata Tracz

605 559...

605 559 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

605 559...

605 559 123

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została