dowolna

Nowe mieszkania i domy Ołbin, Wrocław - Nieruchomości z rynku pierwotnego Ołbin

36 ogłoszeń

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

JN190

Jedności Narodowej 192,Wrocław

Mieszkania od 432 140 zł do 1 960 682 zł

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

 

Metraże:25 - 126 m²

II etap inwestycji jn190 to 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny, który wyróżni się elegancką, nowoczesną architekturą i dużymi przeszkleniami. Na całą ofertę składa się 60 lokali.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

1 097 649 zł75 m² 14 635,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - kompleksowa obsługa w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Ołbin,Wrocław

Mieszkania od 26 m² do 61 m²

 

Termin realizacji:2027

 

Metraże:26 - 61 m²

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 3 pokoje w centrum/ Możliwość wydzielenia kuchni Posiadam w sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły inwestycji

Jedności Narodowej,Wrocław

Mieszkania od 39,04 m² do 102,24 m²

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:39,04 - 102,24 m²

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Ołbin,Wrocław

Mieszkania od 52,40 m² do 63,03 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:52,40 - 63,03 m²

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły inwestycji

Rynek pierwotny

779 705 zł58,03 m² 13 436,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie 3-pokojowe 58,03 m2 z balkonem ul. Jedności we Wrocławiu w prestiżowej lokalizacji. Oferta sprzedaży nowoczesnego mieszkania o wysokim standardzie w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 304 zł45,85 m² 13 507,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie 2-pokojowe 45,85 m2 z ogródkiem ul. Jedności we Wrocławiu w prestiżowej lokalizacji. Oferta w okazyjnej cenie ograniczona czasowo. Oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 981 500 zł369 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 828 000 zł348 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 577 000 zł126 m² 12 516 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 982 zł52,40 m² 14 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 896 zł64,80 m² 13 254,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Pl/ua/ru Bez podatku pcc-2% Funkcjonalne 3 pokoje z loggią | 64,8 m | Nad Odrą | Premium Na sprzedaż nowoczesne i wyjątkowo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 102 000 zł282 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 100 zł102,24 m² 12 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 982 zł52,40 m² 14 312,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe z garderobą mieszkanie o powierzchni 57,32m2. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 000 zł110 m² 13 255 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 110,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 323 311 zł89,73 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł26 m² 16 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ Kawalerka w centrum Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł62,63 m² 14 354,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł63,03 m² 14 263,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu, w Śródmieściu, nieopodal Ostrowa Tumskiego, w sąsiedztwie biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 226 714 zł83,18 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł61 m² 13 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 980 zł52,40 m² 14 312,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 835 zł37 m² 15 644,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Marzysz o nowym 2-pokojowym mieszkaniu w sercu miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m ,(identyfikator mieszkania br11 18).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 z ogródkiem znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się od ulicy Jedności Narodowej i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 000 zł37 m² 16 135,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 2 pokoje w centrum Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji, zlokalizowanej w ścisłym Śródmieściu Wrocławia jednej z najbardziej stabilnych i pożądanych lokalizacji pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 160 zł39,04 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 000 zł37 m² 18 459 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 37 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 558 zł47,14 m² 14 840,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej cenie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł33 m² 14 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Blisko centrum/ Dobrze skomunikowane/ Pełna infrastruktura/ 2 pokoje z ogrodem Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 740 zł57,30 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 000 zł50 m² 15 680 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 50,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 383 000 zł92,20 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Wrocław

Ołbin,Wrocław

4 981 500 zł369 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Ołbin,Wrocław

3 828 000 zł348 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 323 311 zł90 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 383 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3