Mieszkanie, ul. Braterska

Braterska, Partynice, Wrocław, dolnośląskie

  • 750 000 zł
  • 56,89 m²
  • 13 183,34 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Pelc

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Braterska

Braterska, Partynice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

750 000 zł

56,89 m²

13 183,34 zł/m²

Mieszkanie, ul. Braterska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

750 000 zł 56,89 m² 13 183,34 zł/m²

Piętro:
2/9
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/9

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 56,89 m², 3 pokoje, 2 łazienki
  • Budynek: rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/9, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: bez okna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Witolda Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 568728

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Południk 17 przy ul. Braterskiej we Wrocławiu.
Stan deweloperski.

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Archicomu. Zlokalizowane na drugim piętrze, z widokiem na pięknie zaprojektowane patio, które jest idealnym miejscem do odpoczynku i spotkań na świeżym powietrzu.

Lokalizacja inwestycji zapewnia wygodny dojazd do centrum Wrocławia ale także do obwodnicy i autostrady A4. (...)

Agent

Joanna Pelc

510 671...

510 671 089

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Pelc

510 671...