Ogłoszenie archiwalne

Mieszkanie

Karłowice, Wrocław, dolnośląskie

  • 895 000 zł
  • 82,25 m²
  • 10 881,46 zł/m²

Mieszkanie

Karłowice, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 czerwca 2024

895 000 zł

82,25 m²

10 881,46 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 21 czerwca 2024

895 000 zł 82,25 m² 10 881,46 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1920
Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojący
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1920

Miejsce parkingowe:

garaż wolnostojący

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 895 000 zł (10 881,46 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 82,25 m² (63,41 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 1920
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 30 m², ogródek 257 m²
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 247,22 kWh/m² na rok; końcową (EK): 331,14 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 383,04 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,07 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący
  • Źródło: biuro nieruchomości: Gradiam Nieruchomości, zaktualizowane: 21.06.2024
  •   numer ogłoszenia: 38/15495/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie willowe położone na wrocławskich Karłowicach (Psie Pole).
Całkowita powierzchnia tej nieruchomości to 133,48 m2.