Apartament, al. Różyckiego
Różyckiego, Szczytniki, Wrocław, dolnośląskie
- 1 670 504 zł
- 55,61 m²
- 30 039,63 zł/m²
Kinga Kuźnia
Skontaktuj się
Apartament, al. Różyckiego
Różyckiego, Szczytniki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Apartament, al. Różyckiego
Zaktualizowane: 5 maja 2026
1 670 504 zł 55,61 m² 30 039,63 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
3
2025
w garażu podziemnym
nowe wykończone
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
nowe wykończoneSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 670 504 zł (30 039,63 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 55,61 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: nowe wykończone
- okna: aluminiowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras, piwnica
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: SDP Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 44189
Lokalizacja
- Adres: Różyckiego, Szczytniki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową!
Opiekun oferty:
Kinga Kuźnia
Numer licencji PFRN 30901
tel.
Otoczenie nieruchomości:
Lokalizacja apartamentu stanowi jeden z jego największych atutów. (...)
602 101...
602 101 602
602 101 602