Mieszkanie, ul. Barlickiego

Barlickiego, Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

  • 630 000 zł
  • 41,59 m²
  • 15 147,87 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Kowalc...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Barlickiego, Ołbin, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

630 000 zł

41,59 m²

15 147,87 zł/m²

Mieszkanie, ul. Barlickiego

Zaktualizowane: 8 maja 2026

630 000 zł 41,59 m² 15 147,87 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1936
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1936

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 630 000 zł (15 147,87 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: biuroSWN.pl, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1249/7250/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Klimatyczne 2 pokoje z balkonem w kamienicy - serce Śródmieścia - ul. Barlickiego!

Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie charakteru i autentyczności.
Na sprzedaż stylowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze kamienicy przy ul. Barlickiego.
Do lokalu przynależy duża piwnica o powierzchni ok. 4 m², co w tej lokalizacji jest dużym atutem. (...)

Agent

Magdalena Kowalczuk

881 234...

881 234 132

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Kowalczuk

881 234...

881 234 132

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Kowalczuk

Zostaw telefon, oddzwonimy