Mieszkanie Wrocław
Maślice, Wrocław, dolnośląskie
- 1 001 352 zł
- 121,27 m²
- 8 257,21 zł/m²
Małgorzata Bańsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Wrocław
Maślice, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
10 maja 2026
Mieszkanie Wrocław
Zaktualizowane: 10 maja 2026
1 001 352 zł 121,27 m² 8 257,21 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/2
4
2025
parking publiczny / na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 001 352 zł (8 257,21 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: wrzesień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 121,27 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 10.05.2026
- numer ogłoszenia: 883066
Lokalizacja
- Adres: Maślice, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Kup mieszkanie bez prowizji i podatku PCC - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku!
Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.
Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu!
WYRÓŻNIKI:
- Dwustronne i dwupoziomowe, funkcjonalny układ i komfort na co dzień,
- Kameralna, niska zabudowa,
- Duże, panoramiczne okna zapewniają naturalne doświetlenie przez cały dzień,
(...)
575 700...
575 700 219