Mieszkanie, ul. Kabaczkowa
Kabaczkowa, Klecina, Wrocław, dolnośląskie
- 5 000 zł
- 72,67 m²
- 68,80 zł/m²
Krzysztof Szarpa...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Kabaczkowa
Kabaczkowa, Klecina, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Kabaczkowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
5 000 zł 72,67 m² 68,80 zł/m²
1/3
3
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 5 000 zł / miesiąc
- Dostępne: czerwiec 2026
- Charakterystyka mieszkania: 72,67 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: rok budowy: 2021 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 10164/4112/OMW
Lokalizacja
- Adres: Kabaczkowa, Klecina, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjnym mieszkaniem 3 pokojowym, położone jest na pierwszym piętrze nowego bloku przy ulicy Kabaczkowej. Na powierzchni 76 mkw.
Układ dzieli się na przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, 2 niezależne pokoje z dużą szafą, łazienka z kabiną prysznicową oraz pojemna garderoba.
Mieszkanie świeżo wykończone i umeblowane gotowe do wprowadzenia od zaraz. (...)