Mieszkanie Wrocław
Żerniki, Wrocław, dolnośląskie
- 684 669 zł
- 56,04 m²
- 12 217,50 zł/m²
Małgorzata Bańsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie Wrocław
Żerniki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Wrocław
Zaktualizowane: 12 maja 2026
684 669 zł 56,04 m² 12 217,50 zł/m²
1/12
3
2025
parking publiczny / na ulicy
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/12Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 684 669 zł (12 217,50 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: marzec 2027
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 56,04 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/12, jednopoziomowe
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Platforma Mieszkaniowa Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 265627
Lokalizacja
- Adres: Żerniki, Wrocław, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Kup mieszkanie bez prowizji i podatku PCC - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku!
Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.
Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu!
WYRÓŻNIKI:
- Dwustronne mieszkanie z dużymi oknami z ekspozycją północ-południe,
- Komfortowa i funkcjonalna przestrzeń, dużo miejsca pod zabudowę szaf,
- Taras o powierzchni 29,96m2 i (...)
575 700...
575 700 219