Mieszkanie, ul. Rybacka

Rybacka, Szczepin, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 600 zł
  • 46 m²
  • 78,26 zł/m²

Zdjęcie

Aleksandra Kości...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rybacka

Rybacka, Szczepin, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

3 600 zł

46 m²

78,26 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rybacka

Zaktualizowane: 13 maja 2026

3 600 zł 46 m² 78,26 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
10/11
Liczba pokoi:
3
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

10/11

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 600 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 46 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 10/11
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: Wro Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1950/7232/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m² położone na wrocławskim Szczepinie, w pobliżu centrum miasta oraz terenów spacerowych nad Odrą.
Lokal został funkcjonalnie zaprojektowany i świetnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla, rodziny jak i osób pracujących zdalnie. Wnętrze jest jasne, spójne i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. (...)

Agent

Aleksandra Kościukiewicz

730 260...

730 260 888

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości