Mieszkanie Wrocław

Jagodno, Wrocław, dolnośląskie

  • 960 630 zł
  • 87,33 m²
  • 11 000 zł/m²

Zdjęcie

Valeria Shkuta

Skontaktuj się

Mieszkanie Wrocław

Jagodno, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

960 630 zł

87,33 m²

11 000 zł/m²

Mieszkanie Wrocław

Zaktualizowane: 21 maja 2026

960 630 zł 87,33 m² 11 000 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2028
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2028

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 960 630 zł (11 000 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
  • Dostępne: lipiec 2028
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 87,33 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2028
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, trójstronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 165 m²
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny projekt mieszkaniowy powstaje w jednej z najbardziej pożądanych części wrocławskiego Jagodna. Przekazanie kluczy zaplanowano na III kwartał 2028 roku.

Opis i układ mieszkania:
Mieszkanie trzech stronne - Powierzchnia 87,33 m² usytuowane na 0 piętrze w niskiej zabudowie. (...)

Agent

Valeria Shkuta

697 660...

697 660 261

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

697 660...

697 660 261

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.