Apartament, ul. Młoda
Młoda, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie
- 1 758 408 zł
- 107,22 m²
- 16 400 zł/m²
Magdalena Okopna
Skontaktuj się
Apartament, ul. Młoda
Młoda, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Młoda
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 758 408 zł 107,22 m² 16 400 zł/m²
6/6
5
2026
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
6/6Liczba pokoi:
5Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 758 408 zł (16 400 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 107,22 m², 5 pokoi, 3 łazienki; stan: deweloperski
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/6, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (23,46 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym
- Źródło: biuro nieruchomości: MKW PROJEKT Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Młoda, Przedmieście Oławskie, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
Apartament premium, tuż przy rzece, w otoczeniu Lasu Rakowieckiego i Parku na Niskich Łąkach.
Apartament dwustronny, naturalnie oddzielona strefa dzienna i prywatna, taras na dachu to Twoja przestrzeń gdzie spędzasz czas, odpoczywasz, spotykasz się z przyjaciółmi
Powierzchnia mieszkania: 107,22 m²
Piętro: 6
Liczba pokoi: 5
Taras: 23,46 m²
Balkon: 9,01 m²
Termin oddania: III kwartał 2026
Układ (...)