Apartament Wrocław
Żerniki, Wrocław, dolnośląskie
- 766 784 zł
- 61,84 m²
- 12 399 zł/m²
Jakub Urbański
Skontaktuj się
Apartament Wrocław
Żerniki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Apartament Wrocław
Zaktualizowane: 16 maja 2026
766 784 zł 61,84 m² 12 399 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
2/2
3
2027
tak
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2027Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 766 784 zł (12 399 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Charakterystyka mieszkania: 61,84 m², 3 pokoje; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: JOT-BE NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o., zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 20376/4112/OMS
Lokalizacja
- Adres: Żerniki, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: las, jezioro, rzeka
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, szpital, centrum handlowe, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowe Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław.
Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i PCC.
Mieszkanie ma pow. użytkową 61.84 m2 i składa się z:
- Dużego salonu z aneksem kuchennym
- Pokoju 1
- Pokoju 2
- Łazienki
- WC
- Korytarza
Dodatkowo do mieszkania przynależy duży balkon. (...)