Apartament, ul. Krakowska

Krakowska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 2 300 zł
  • 26 m²
  • 88,46 zł/m²

Zdjęcie

Angelika Filipow...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Krakowska

Krakowska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 300 zł

26 m²

88,46 zł/m²

Apartament, ul. Krakowska

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 300 zł 26 m² 88,46 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-25 | 09:00 - 17:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
3/5
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
2 950 zł

Dzień pokazowy

25 maja 2026
od 9:00 do 17:00

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

3/5

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

2 950 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 300 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 26 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/5, jednostronne, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: 650 zł, kaucja: 2 950 zł / 1-krotność czynszu
  • Media: siła; ogrzewanie: klimakonwektor
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu.

Studio o powierzchni 26 m2, położony jest na 3 piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku.

Nieruchomość składa się z:

- Funkcjonalnego pokoju

- Łazienki z WC

- Przedpokoju

Apartament wykończony w wysokim standardzie, bardzo funkcjonalny, w pełni umeblowany. (...)