Mieszkanie, ul. Braterska
Braterska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
- 715 000 zł
- 54,46 m²
- 13 128,90 zł/m²
Igor Sieniawski
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Braterska
Braterska, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Braterska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
715 000 zł 54,46 m² 13 128,90 zł/m²
7/8
3
2026
tak
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
7/8Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 715 000 zł (13 128,90 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania we Wrocławiu)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 54,46 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/8, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: MIESZKANIA OD DEWELOPERA - 0% PROWIZJI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: GOTOWE OSTATNIE / Najtańsza trójka / 7 piętro!
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Opis nieruchomości
BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA PROWIZJA 0%
Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!
Najwazniejsze informacje o inwestycji :
Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy i autobusowy zaledwie 350 m od inwestycji.
Bliskość terenów zielonych - Park Południowy oddalony o 1,8 km, a Park Kleciński tylko 800 m.
Szybki dojazd do Rynku - jedynie 18 minut samochodem. (...)
796 907...
796 907 528