Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 090 000 zł
  • 84 m²
  • 12 976,19 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich, Krzyki, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 090 000 zł

84 m²

12 976,19 zł/m²

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 090 000 zł 84 m² 12 976,19 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
6/11
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
1996
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

6/11

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

1996

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 090 000 zł (12 976,19 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Możliwa zamiana: Na jedno mniejsze mieszkanie we Wrocławiu lub Warszawie z dopłatą
  • Charakterystyka mieszkania: 84 m², 5 pokoi; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1996
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/11, dwustronne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m²)
  • Czynsz: 1 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna z hydromasażem, prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 20.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie obecnie jako 5 pokojowe ale jest możliwość powrotu do stanu pierwotnego (otwarty salon plus 3 sypialnie na drugim poziomie) dwie łazienki, pralnia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze z osobnym wejściem z klatki schodowej (idealne na rowery)
Mieszkanie obecnie jest wynajmowane na pokoje, można przejąć najem lub wypowiedzieć umowy najmu)
Remont mieszkania był ok 10 lat temu na który składało się: wymiana całej stolarki okiennej (...)