Mieszkanie, ul. Oficerska

Oficerska, Borek, Wrocław, dolnośląskie

  • 560 000 zł
  • 47,59 m²
  • 11 767,18 zł/m²

Zdjęcie

Alan Aleksandrow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Oficerska

Oficerska, Borek, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

560 000 zł

47,59 m²

11 767,18 zł/m²

Mieszkanie, ul. Oficerska

Zaktualizowane: 19 maja 2026

560 000 zł 47,59 m² 11 767,18 zł/m²

Piętro:
9/11
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1963
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

9/11

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1963

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 560 000 zł (11 767,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 47,59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1963
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 9/11, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 4 m²
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Tecnocasa Wrocław, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Oficersk

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,59 m², zlokalizowane przy ul. Oficerskiej. Nieruchomość znajduje się w budynku z windą oraz wyremontowaną klatką schodową, co zapewnia wygodę i komfort codziennego użytkowania.

Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. (...)

Agent

Alan Aleksandrowicz

575 382...

575 382 333