Mieszkanie, ul. Melisowa

Melisowa, Lipa Piotrowska, Wrocław, dolnośląskie

  • 3 100 zł
  • 42,30 m²
  • 73,29 zł/m²

Zdjęcie

Damian Drabik

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Melisowa

Melisowa, Lipa Piotrowska, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

3 100 zł

42,30 m²

73,29 zł/m²

Mieszkanie, ul. Melisowa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

3 100 zł 42,30 m² 73,29 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 100 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 42,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homfi sp. z o.o., zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 58790/2089/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Melisowej, Osiedle Tilia - pierwszy najem.

LOKALIZACJA

Osiedle Tilia to nowoczesna i kameralna inwestycja położona w zielonej części Wrocławia, zapewniająca wygodny dostęp do centrum miasta oraz szybki wyjazd na AOW i autostradę A4. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, restauracje, szkoły i tereny rekreacyjne, co sprawia, że lokalizacja idealnie sprawdzi się zarówno dla singli, par, jak i rodzin. (...)

Agent

Damian Drabik

575 450...

575 450 123

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.