dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Nadodrze

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

1 750 000 zł101,64 m² 17 217,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji kilka minut od Rynku i historycznego centrum Wrocławia, przy malowniczych bulwarach i mostach nad Odrą, w kameralnym, cichym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,39 m² 18 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka | Drewniana podłoga | Winda | Apartamentowiec | Wyspa Słodowa | Centreville Numer oferty w biurze: 418/4186/omw budynek I osiedle - ul. Śrutowa | Centreville Piętro 2 z 5, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

2 176 793 zł141 m² 15 438,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w najlepszej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej idealny pod gastronomię, handel i usługi! Szukasz miejsca, które zapewni Ci ogromny ruch pieszy, prestiż i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²205,06 m² 2 461 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze o powierzchni 205,6 m2, składa się z 7 pomieszczeń biurowo-usługowych (pokoi) oraz części wspólnych- korytarza, dwóch toalet oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 040 000 zł96,78 m² 10 746,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż przestronne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Żeromskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

989 990 zł89 m² 11 123,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m, położone w samym sercu Wrocławia tuż przy Placu Bema, w bloku z 1994 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie 4 mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! Na sprzedaż wspaniała inwestycja na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu - dwa w pełni wykończone, nowoczesne mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł107 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, w klimatycznej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze. To propozycja dla osób, które cenią sobie styl,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł25,20 m² 18 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł28,38 m² 12 297,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Paulińska nieruchomość: na sprzedaż kawalerka blisko wrocławskiego Rynku przy ul. Paulińskiej o łącznej powierzchni 28,38 m . Znajduje się na 3. piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

57 500 zł12,50 m² 4 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż pojedyncze miejsce w hali garażowej. miejsce znajduje się w garażu przy ul. Dmowskiego 17 (budynek Nowy Amsterdam) hala garażowa na poziomie 0 czynsz + fundusz remontowy: 130 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł24 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcie kawalerka w nowej inwestycji "przy Ptasiej" przy ulicy Podwórcowej 9 w samym centrum Wrocławia. -Nieruchomość- powierzchnia 25 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł28,24 m² 18 732,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Kaszubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe studio w inwestycji Rezydencja Dubois - Wrocław, centrum Pierwszy najem! Na wynajem nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie typu studio, położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł37,15 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie (nowe 2025rok) 2 pokojowe: salon z aneksem kuchennym duża, zamykana sypialnia (podwójne łóżko, 2 szafy) łazienka z dużym prysznicem. Centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 34 m położone na 2. piętrze w kamienicy przy ul. Kleczkowskiej. Lokal składa się z: salonu,osobnej kuchni,łazienki,przedpokoju.Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 zł60 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*eng below* Polecam Państwu nowy przestronny 3 pokojowy apartament. Wspaniała aranżacja i dbałość o każdy szczegół to zasługa profesjonalnego projektanta wnętrz. Styl oraz wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł25 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej - OSTATNIE SZTUKI Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 zł24 m² 87,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż polecam mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,3m kw położone na Nadodrzu, w plombie z roku 1993. Na pieszo dosłownie w kilka minut można dojść do wrocławskiego rynku.

Szczegóły ogłoszenia

51,44 zł/m²205,06 m² 10 549 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną niedaleko centralnych stref Wrocławia, tuż przy Placu Strzeleckim. Lokalizacja ta cieszy się doskonałymi połączeniami za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł72,40 m² 13 812,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun Oferty Robert Kordowski   Nr licencji pfrn 22980 Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem zaprojektowane przez dwie architektki. Otoczenie nieruchomości Bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł43,97 m² 12 030,93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,97 m , położone na drugim piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Roosevelta we Wrocławiu. Lokal składa się z dwóch pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top oferta najmu I 2-pok I centrum wrocławia Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,18 m² 9 957,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia Plac Staszica Oferuję na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65,18 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,90 m² 50,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne 2 pokoje z oddzielną kuchnią oraz piwnicą przy ul. Chrobrego we Wrocławiu (śródmieście - Nadodrze) lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Nadodrzu słynącym.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł62 m² 12 338,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w sercu Wrocławia tuż obok Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego? Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 62,5 m kamienicy to idealna propozycja dla osób ceniących doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł51,64 m² 9 168,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m , położone przy ul. Rydygiera 44 (nadodrze) Lokal znajduje się na 5. piętrze w zadbanej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł13 m² 11 538,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Nadodrze Plac Świętego Macieja nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 13 m , zlokalizowany przy Placu Świętego Macieja. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37 m² 14 865 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2- pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej 6 Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi ( 15 m2 , 9 m2 i 7 m2 ), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł92 m² 8 576,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1925 roku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,84 m² 8 711,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,84 m zlokalizowane przy ul. Pomorskiej we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł87,70 m² 8 882,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3 pokoje w kamienicy | 88 m | balkon | Śródmieście, ul. Słowiańska Na sprzedaż rozkładowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 88 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł10 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój w 4-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Bolesława Drobnera 4 we Wrocławiu, w pobliżu Uniwersytetu. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł49,07 m² 15 793,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończony, 2-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Mieszkanie gotowe do odbioru nawet w 2 tygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 366 zł94,61 m² 14 346,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 987 zł43 m² 27 464,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa na dni sprzedażowe w dniach 15-17.05.2026 roku, każda zainteresowana osoba proszona jest o kontakt w sprawie umówienia prezentacji na konkretną godzinę. Na dniach.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²347,96 m² 18 442 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową na Nadodrzu. Lokal o powierzchni 347 m2 mieści się na trzecim piętrze, składa się z wielu pomieszczeń biurowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł32 m² 13 434,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przyjdź i złóż ofertę. Opcja wydzielenia nyży i uzyskania dwóch pokoi. Metraż 31,9 mkw + bardzo zadbana piwnica 2,1 mkw. Lokal mieszkalny. Duża łazienka z wanną i miejscem dla.