dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Nadodrze

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 48m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 293 000 zł84 m² 15 392,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 4 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł65 m² 167,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł116 m² 21 120,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal gastronomiczny Z najemcą W sąsiedztwie bulwarów ksiązęcych, blisko wyspy słodowej, 450 m od plyty rynku. Prezentujemy Państwu parterowy lokal z witrynami o pow. 116 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 090 000 zł46,23 m² 23 577,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Central Park Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie wykończony apartament o powierzchni 46,23 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł69,47 m² 10 796,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na piątym piętrze stylowej, odnowionej kamienicy z 1900 roku! Nasza rekomendacja: nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,64 m² 14 385,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji dla Kupującego Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, aktualnie działające w najmie krótkoterminowym ul. Kleczkowska 26, wrocław. 41,64 m + piwnica ok. 3 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł41,68 m² 19 673,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe, 41,68 m , kępa mieszczańska, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,68 m , zlokalizowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia | Nadodrze | Gotowa do zamieszkania Na sprzedaż wyremontowana kawalerka położona na parterze stylowej kamienicy w sercu dzielnicy Nadodrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 999 zł32 m² 17 499,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne 2 pokoje z dodatkowym gabinetem/garderobą | po generalnym remoncie | Wrocław - ul. Niemcewicza Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł44 m² 12 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Idealna oferta dla studenta pary inwestora. Zadbane w pełni rozkładowe-2 samodzielne pokoje osobna kuchnia budynek z windą plomba Barbara Kwiatkowska-tel   Licencja 28861 Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł36 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duża kawalerka o pow. 36m2, położona na 5 piętrze w plombie przy ulicy Kilińskiego, w Śródmieściu Wrocławia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

429 900 zł32 m² 13 434,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie z opcją wydzielenia oddzielnej przestrzeni sypialnianej. Lokal mieszkalny, o dokładnym metrażu 31,9 mkw + piwnica zadbana 2,1 mkw. Dzięki odseparowaniu sypialni uzyskasz podział -.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł98,87 m² 9 800,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Wrocław Nadodrze ul. Probusa nieruchomość: 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Probusa. Znajduje się na 1. piętrze w kamienicy, o łącznej powierzchni 98,87 m . Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł80 m² 136,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł106,17 m² 7 864,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz - mieszkania dla swojej rodziny lub - mieszkania, gdzie możesz wydzielić część prywatną i część pod wynajem lub - dwa mieszkania pod wynajem, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz Wyjątkowe mieszkanie o pow. 54 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku ` Rezydencja Dubois`. Mieszkanie wykończone i urządzone z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe / ul. Kurkowa 36 / klimatyzacja / zaledwie 15 min spacerem Rynek Nowe - mieszkanie 46 mkw idealne dla jednej osoby lub pary. Główne atuty nieruchomości: nowe Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł41,35 m² 13 784,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,35 m , położone przy Placu Staszica w Wrocław jednej z najbardziej klimatycznych i charakterystycznych części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 304 zł32,70 m² 17 042,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Przystań Reymonta od renomowanego dewelopera Archicom. To idealna propozycja dla osób ceniących bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł62,72 m² 24 473,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze eleganckiego apartamentowca na Kępie Mieszczańskiej. Wyjątkowa lokalizacja! Budynek usytuowany nad rzeką, z dala od ulicy, dzięki czemu do.

Szczegóły ogłoszenia

289 999 zł43,80 m² 6 620,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 43,81 m , położony przy ul. Pomorskiej 10 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w sercu Nadodrza na skrzyżowaniu z ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 zł60 m² 90,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

891 801 zł99,10 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w kamienicy w sercu miasta! Powierzchnia małego szeregu! Szukasz miejsca do życia dla rodziny? Potrzebujesz bliskości centrum, świetnej komunikacji, szkół czy uczelni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł53,27 m² 14 454,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 53,27m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Kawalerka 33,95 m | Po remoncie | Blisko Ostrowa Tumskiego i Rynku Przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,95 m , położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł72,86 m² 17 828,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 72,86 m z tarasem 35 m , położony w prestiżowej inwestycji Kępa Park na Kępie Mieszczańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

51,44 zł/m²347,96 m² 17 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z powierzchnią biurową zlokalizowaną niedaleko centralnych stref Wrocławia, tuż przy Placu Strzeleckim. Lokalizacja ta cieszy się doskonałymi połączeniami za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł25 m² 27 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż luksusowy apartament o metrażu 25 mkw położony na 3 piętrze w prestiżowym budynku. Apartament z balkonem 4,65 mkw z widokiem bocznym na Odrę jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²92,01 m² 6 625 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ruchliwej części Ołbina, przy skrzyżowaniu ulic: jedności Narodowej, poniatowskiego, roosvelta i Oleśnickiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 198 980 zł61,50 m² 19 495,61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupak premium pod klucz | Kępa Mieszczańska | 2 x 2 pokoje | Gotowy produkt inwestycyjny Na sprzedaż dwupak inwestycyjny dwa niezależne, 2-pokojowe mieszkania o łącznej powierzchni 61,5.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł95,33 m² 7 647,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu? Marzysz o miejscu z duszą kamienicy, które możesz odnowić i urządzić po swojemu? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł41,45 m² 19 227,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w topowej lokalizacji we Wrocławiu o powierzchni 41,45 m, położone przy al. Jana Pawła II. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł66 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł62 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokoje, 62 m2, rydygiera (nadodrze), oddzielna kuchnia Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z niezależną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi: - duży przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł83 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Kaszubskiej w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł104,88 m² 8 390,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, nadodrze - kamienica w świetnie skomunikowanym punkcie, blisko Rynku i uczelni. Przestrzeń: imponujące 104,88 m powierzchni, które dzięki wysokości 3,30.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł9 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia pokój w 4-pokojowym mieszkaniu przy ulicy Bolesława Drobnera 4 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 9 m2. Piętro 1. Miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

85,08 zł/m²30,56 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Nadodrze Plac Świętego Macieja nieruchomość: proponujemy Państwu na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni 30,56 m , zlokalizowany przy Placu Świętego Macieja. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

789 300 zł45,07 m² 17 512,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45.07.