Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,legnicka-vita/25071335.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,legnicka-vita/25071335.html
https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,legnicka-vita/25071335.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Popowice Południowe, ul. Legnicka 52A 52A

Legnicka 52A 52A, Popowice Południowe, Wrocław, dolnośląskie

  • 1 071 242 zł
  • 77,07 m²
  • 13 899,60 zł/m²

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Mieszkanie Popowice Południowe, ul. Legnicka 52A 52A

zaktualizowane:
4 maja 2026

1 071 242 zł

77,07 m²

13 899,60 zł/m²

Mieszkanie Popowice Południowe, ul. Legnicka 52A 52A

Inwestycja: Legnicka Vita

Zaktualizowane: 4 maja 2026

1 071 242 zł 77,07 m² 13 899,60 zł/m²

Stan inwestycji:
zrealizowana
Piętro:
8/17
Liczba pokoi:
4
Miejsce postojowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Stan inwestycji:

zrealizowana

Piętro:

8/17

Liczba pokoi:

4

Miejsce postojowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 071 242 zł (13 899,60 zł/m²)
  • Termin realizacji: I kwartał 2026, zrealizowana
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 77,07 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 8/17, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,4 m²), balkon (4 m²)
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Źródło: oferta dewelopera: Develia, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: L2/8/70

Lokalizacja

  • Inwestycja: Legnicka Vita
  • Adres: Legnicka 52A 52A, Popowice Południowe, Wrocław, dolnośląskie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, obiekty handlowo-usługowe
  • Na terenie inwestycji: plac zabaw, Stojaki dla rowerów
  • W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, uczelnia wyższa, restauracja, fitness, siłownia, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy, supermarket, centrum handlowe, kościół, parking, bank, park

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, WC i dwóch balkonów. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Legnicka Vita

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro Sprzedaży

gen. Romualda Traugutta 45

Wrocław 50-416

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieL1/10/100 60,03 m² 14 399,64 zł/m² 10/17 3 864 410 zł
Mieszkanie
864 410 zł 60,03 m²
14 399,64 zł/m² 3 pok.
L1/10/100

MieszkanieL1/10/101 60,60 m² 14 399,64 zł/m² 10/17 3 872 618 zł
Mieszkanie
872 618 zł 60,60 m²
14 399,64 zł/m² 3 pok.
L1/10/101

MieszkanieL1/10/104 87,09 m² 13 699,80 zł/m² 10/17 4 1 193 116 zł
Mieszkanie
1 193 116 zł 87,09 m²
13 699,80 zł/m² 4 pok.
L1/10/104

MieszkanieL1/10/105 80,27 m² 13 899,60 zł/m² 10/17 4 1 115 721 zł
Mieszkanie
1 115 721 zł 80,27 m²
13 899,60 zł/m² 4 pok.
L1/10/105

MieszkanieL1/11/109 60,18 m² 14 599,44 zł/m² 11/17 3 878 594 zł
Mieszkanie
878 594 zł 60,18 m²
14 599,44 zł/m² 3 pok.
L1/11/109

MieszkanieL1/11/111 41,71 m² 17 199 zł/m² 11/17 2 717 370 zł
Mieszkanie
717 370 zł 41,71 m²
17 199 zł/m² 2 pok.
L1/11/111

MieszkanieL1/11/112 86,41 m² 14 097,24 zł/m² 11/17 4 1 218 143 zł
Mieszkanie
1 218 143 zł 86,41 m²
14 097,24 zł/m² 4 pok.
L1/11/112

MieszkanieL1/11/113 87,21 m² 13 899,60 zł/m² 11/17 4 1 212 184 zł
Mieszkanie
1 212 184 zł 87,21 m²
13 899,60 zł/m² 4 pok.
L1/11/113

MieszkanieL1/12/118 60,15 m² 14 799,24 zł/m² 12/17 3 890 174 zł
Mieszkanie
890 174 zł 60,15 m²
14 799,24 zł/m² 3 pok.
L1/12/118

MieszkanieL1/12/119 60,76 m² 14 799,24 zł/m² 12/17 3 899 202 zł
Mieszkanie
899 202 zł 60,76 m²
14 799,24 zł/m² 3 pok.
L1/12/119

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Legnicka Vita

Zdjęcie

864 410 zł

60,03 m²

14 399,64 zł/m²

10/17

3

Zdjęcie

872 618 zł

60,60 m²

14 399,64 zł/m²

10/17

3

Zdjęcie

1 193 116 zł

87,09 m²

13 699,80 zł/m²

10/17

4

Zdjęcie

1 115 721 zł

80,27 m²

13 899,60 zł/m²

10/17

4

Zdjęcie

878 594 zł

60,18 m²

14 599,44 zł/m²

11/17

3

Zdjęcie

717 370 zł

41,71 m²

17 199 zł/m²

11/17

2

Zdjęcie

1 218 143 zł

86,41 m²

14 097,24 zł/m²

11/17

4

Zdjęcie

1 212 184 zł

87,21 m²

13 899,60 zł/m²

11/17

4

Zdjęcie

890 174 zł

60,15 m²

14 799,24 zł/m²

12/17

3

Zdjęcie

899 202 zł

60,76 m²

14 799,24 zł/m²

12/17

3

Biuro Sprzedaży

71 716 55...

71 716 55 71

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

71 716 55...

71 716 55 71

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży

71 716 55...

71 716 55 71

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości