Mieszkanie Lipa Piotrowska, ul. Melisowa
Melisowa, Lipa Piotrowska, Wrocław, dolnośląskie
- 608 849 zł
- 68,41 m²
- 8 900 zł/m²
Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Lipa Piotrowska, ul. Melisowa
Melisowa, Lipa Piotrowska, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie Lipa Piotrowska, ul. Melisowa
Inwestycja: Osiedle Tilia
Zaktualizowane: 19 maja 2026
608 849 zł 68,41 m² 8 900 zł/m²
oddana do użytku
1/2
4
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Stan inwestycji:
oddana do użytkuPiętro:
1/2Liczba pokoi:
4Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 608 849 zł (8 900 zł/m²)
- Termin realizacji: kwiecień 2026, oddana do użytku
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 68,41 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym; garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
naziemne
- Źródło: oferta dewelopera: Arkop, zaktualizowane: 19.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: D2/1/10
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle Tilia
- Adres: Melisowa, Lipa Piotrowska, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: obrzeża miasta, osiedle bloków mieszkalnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła średnia, restauracja, kawiarnia, pub, fitness, siłownia, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, supermarket, hotel, stacja benzynowa, kościół, poczta, park, plac zabaw, paczkomat, las
Opis nieruchomości
Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Tilia. (...)
| MieszkanieD1/1/5 | 69,78 m² | 8 900 zł/m² | 1/2 | 3 | 621 042 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D1/1/5 |
| MieszkanieD1/1/8 | 55,06 m² | 10 890 zł/m² | 1/2 | 3 | 599 603 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D1/1/8 |
| MieszkanieD1/2/9 | 69,72 m² | 8 900 zł/m² | 2/2 | 4 | 620 508 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D1/2/9 |
| MieszkanieD2/2/15 | 68,52 m² | 8 900 zł/m² | 2/2 | 4 | 609 828 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D2/2/15 |
| MieszkanieA2/2/7 | 54,97 m² | 11 200 zł/m² | 2/2 | 3 | 615 664 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A2/2/7 |
| MieszkanieA3/1/4 | 55,30 m² | 11 200 zł/m² | 1/2 | 3 | 619 360 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A3/1/4 |
| MieszkanieC1/1/5 | 69,28 m² | 9 900 zł/m² | 1/2 | 4 | 685 872 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1/1/5 |
| MieszkanieC1/2/9 | 69,40 m² | 9 900 zł/m² | 2/2 | 4 | 687 060 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1/2/9 |
| MieszkanieC2/1/8 | 68,88 m² | 9 900 zł/m² | 1/2 | 4 | 681 912 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C2/1/8 |
| MieszkanieD1/0/3 | 41,86 m² | 12 400 zł/m² | parter/2 | 2 | 519 064 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D1/0/3 |
| MieszkanieD1/2/12 | 54,95 m² | 10 890,01 zł/m² | 2/2 | 3 | 598 406 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D1/2/12 |
Biuro Sprzedaży
502 122...
502 122 330