Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,wuwa-vita/25856045.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,wuwa-vita/25856045.html
https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/nowe-mieszkanie,wuwa-vita/25856045.html

Udostępnij

Zdjęcie

Mieszkanie Leśnica, ul. Tadeusza Brzozy

Tadeusza Brzozy, Leśnica, Wrocław, dolnośląskie

  • 564 978 zł
  • 43,46 m²
  • 12 999,96 zł/m²

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

Skontaktuj się

Mieszkanie Leśnica, ul. Tadeusza Brzozy

Tadeusza Brzozy, Leśnica, Wrocław, dolnośląskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

564 978 zł

43,46 m²

12 999,96 zł/m²

Mieszkanie Leśnica, ul. Tadeusza Brzozy

Inwestycja: Wuwa Vita

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

564 978 zł 43,46 m² 12 999,96 zł/m²

Termin realizacji:
I kwartał 2027
Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
2
Miejsce postojowe:
garaż
Stan mieszkania:
deweloperski

Termin realizacji:

I kwartał 2027

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

2

Miejsce postojowe:

garaż

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 564 978 zł (12 999,96 zł/m²)
  • Termin realizacji: I kwartał 2027
  • Status oferty: dostępne
  • Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
  • Charakterystyka mieszkania: 43,46 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania (185 miejsc); garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
    naziemne
  • Źródło: oferta dewelopera: Develia, zaktualizowane: 30.04.2026
  •   sygnatura ogłoszenia: A1/00/07

Lokalizacja

  • Inwestycja: Wuwa Vita
  • Adres: Tadeusza Brzozy, Leśnica, Wrocław, dolnośląskie
  • Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
  • Na terenie inwestycji: rowerowania
  • W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, lotnisko, supermarket, stacja kolejowa wrocław żerniki, glinianki z plażą miejską, las kuźnicki, park pilczycki

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. (...)

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Wuwa Vita

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

Traugutta 45

Wrocław 50-416

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieD2/02/20 78,61 m² 12 199,68 zł/m² 2/3 4 959 017 zł
Mieszkanie
959 017 zł 78,61 m²
12 199,68 zł/m² 4 pok.
D2/02/20

MieszkanieD2/02/27 92,58 m² 11 697,11 zł/m² 2/3 5 1 082 919 zł
Mieszkanie
1 082 919 zł 92,58 m²
11 697,11 zł/m² 5 pok.
D2/02/27

MieszkanieC2/00/01 78,29 m² 12 099 zł/m² parter/2 4 947 231 zł
Mieszkanie
947 231 zł 78,29 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
C2/00/01

MieszkanieC3/00/01 78,29 m² 12 099 zł/m² parter/2 4 947 231 zł
Mieszkanie
947 231 zł 78,29 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
C3/00/01

MieszkanieD1/00/01 76,97 m² 12 099 zł/m² parter/3 4 931 260 zł
Mieszkanie
931 260 zł 76,97 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
D1/00/01

MieszkanieD3/00/01 77 m² 12 099 zł/m² parter/3 4 931 623 zł
Mieszkanie
931 623 zł 77 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
D3/00/01

MieszkanieD3/00/05 78,28 m² 12 099 zł/m² parter/3 4 947 110 zł
Mieszkanie
947 110 zł 78,28 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
D3/00/05

MieszkanieB.06.01.08 38,48 m² 6/7 2
Mieszkanie
38,48 m²
2 pok.
B.06.01.08

MieszkanieD2/02/26 37,91 m² 13 599,36 zł/m² 2/3 2 515 552 zł
Mieszkanie
515 552 zł 37,91 m²
13 599,36 zł/m² 2 pok.
D2/02/26

MieszkanieA1/00/04 53,54 m² 12 099,24 zł/m² parter/2 2 647 793 zł
Mieszkanie
647 793 zł 53,54 m²
12 099,24 zł/m² 2 pok.
A1/00/04

Zobacz pozostałe ogłoszenia inwestycji Wuwa Vita

Zdjęcie

959 017 zł

78,61 m²

12 199,68 zł/m²

2/3

4

Zdjęcie

1 082 919 zł

92,58 m²

11 697,11 zł/m²

2/3

5

Zdjęcie

947 231 zł

78,29 m²

12 099 zł/m²

parter/2

4

Zdjęcie

947 231 zł

78,29 m²

12 099 zł/m²

parter/2

4

Zdjęcie

931 260 zł

76,97 m²

12 099 zł/m²

parter/3

4

Zdjęcie

931 623 zł

77 m²

12 099 zł/m²

parter/3

4

Zdjęcie

947 110 zł

78,28 m²

12 099 zł/m²

parter/3

4

Zdjęcie

38,48 m²

6/7

2

Zdjęcie

515 552 zł

37,91 m²

13 599,36 zł/m²

2/3

2

Zdjęcie

647 793 zł

53,54 m²

12 099,24 zł/m²

parter/2

2

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

71 716 55...

71 716 55 71

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

71 716 55...

71 716 55 71

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

71 716 55...

71 716 55 71

Zostaw telefon, oddzwonimy

Zostaw telefon, oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień