Mieszkanie Leśnica, ul. Tadeusza Brzozy
Tadeusza Brzozy, Leśnica, Wrocław, dolnośląskie
- 488 081 zł
- 35,89 m²
- 13 599,36 zł/m²
Biuro Sprzedaży City Forum – City 1
Skontaktuj się
Mieszkanie Leśnica, ul. Tadeusza Brzozy
Tadeusza Brzozy, Leśnica, Wrocław, dolnośląskie
zaktualizowane:
30 kwietnia 2026
Mieszkanie Leśnica, ul. Tadeusza Brzozy
Inwestycja: Wuwa Vita
Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026
488 081 zł 35,89 m² 13 599,36 zł/m²
IV kwartał 2027
2/2
1
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
IV kwartał 2027Piętro:
2/2Liczba pokoi:
1Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 488 081 zł (13 599,36 zł/m²)
- Termin realizacji: IV kwartał 2027
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 35,89 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,9 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania (185 miejsc); garaż w bryle budynku, winda z poziomu garażu
naziemne
- Źródło: oferta dewelopera: Develia, zaktualizowane: 30.04.2026
- sygnatura ogłoszenia: C1/02/39
Lokalizacja
- Inwestycja: Wuwa Vita
- Adres: Tadeusza Brzozy, Leśnica, Wrocław, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- Na terenie inwestycji: rowerowania
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, kawiarnia, przychodnia, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, lotnisko, supermarket, stacja kolejowa wrocław żerniki, glinianki z plażą miejską, las kuźnicki, park pilczycki
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. (...)

Inwestycja realizowana przez:
Develia
Biuro Sprzedaży City Forum – City 1
Traugutta 45
Wrocław 50-416
| MieszkanieD2/02/20 | 78,61 m² | 12 199,68 zł/m² | 2/3 | 4 | 959 017 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D2/02/20 |
| MieszkanieD2/02/27 | 92,58 m² | 11 697,11 zł/m² | 2/3 | 5 | 1 082 919 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D2/02/27 |
| MieszkanieC2/00/01 | 78,29 m² | 12 099 zł/m² | parter/2 | 4 | 947 231 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C2/00/01 |
| MieszkanieC3/00/01 | 78,29 m² | 12 099 zł/m² | parter/2 | 4 | 947 231 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C3/00/01 |
| MieszkanieD1/00/01 | 76,97 m² | 12 099 zł/m² | parter/3 | 4 | 931 260 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D1/00/01 |
| MieszkanieD3/00/01 | 77 m² | 12 099 zł/m² | parter/3 | 4 | 931 623 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D3/00/01 |
| MieszkanieD3/00/05 | 78,28 m² | 12 099 zł/m² | parter/3 | 4 | 947 110 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D3/00/05 |
| MieszkanieB.06.01.08 | 38,48 m² | 6/7 | 2 |
| Mieszkanie | ||
|
||
| B.06.01.08 |
| MieszkanieD2/02/26 | 37,91 m² | 13 599,36 zł/m² | 2/3 | 2 | 515 552 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| D2/02/26 |
| MieszkanieA1/00/04 | 53,54 m² | 12 099,24 zł/m² | parter/2 | 2 | 647 793 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| A1/00/04 |
Biuro Sprzedaży City Forum – City 1
71 716 55...
71 716 55 71