dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Różanka

81 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

81 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł72,86 m² 9 593,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w lokalizacji Wrocław-Karłowice-Różanka, ul. Żmigrodzka - w pobliżu ulicy Bałtyckiej i ul. Kamieńskiego. Duże, jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46,80 m² 13 440,17 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż rozkładowe, w pełni wyposażone mieszkanie | Wrocław, zaułek Rogoziński To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł58 m² 12 672 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam Państwu do zaoferowania piękne 3 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą, w okolicy ulicy Chorwackiej.

Szczegóły ogłoszenia

66,11 zł/m²40,30 m² 2 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 40.3m2. Bardzo duże możliwości wynajmu w tym samym obiekcie innych powierzchni (około 15m2, 20m2, 90m2, 150m2, możliwe kombinacje pomiędzy wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł103,28 m² 7 736,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Zapraszam Państwa do mieszkania z widokiem na Odrę. Mieszkanie można przystosować do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł75,75 m² 14 851,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wrocław / Różanka / ulica Bezpieczna Osiedle Bezpieczna - inwestycja wybudowana i zarządzana przez Inter-Es 4 pokoje / wysoki standard / miejsce postojowe w cenie Oferta na wyłączność - nie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł55,51 m² 10 628,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie u nas do sprzedaży położone na 2 piętrze niskiego budynku na Osobowicach w otoczeniu zieleni 3 rozkładowe pokoje. Aktualnie większy pokój połączony z kuchnią. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,90 m² 12 968,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 53,9 m | Rozkład | Różanka | 7 piętro | Bez prowizji Szukasz mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję we Wrocławiu? Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57,10 m² 10 245,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | panorama wrocławia | miejskie media | różanka | zarezerwowane Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? Ta oferta na wrocławskiej Różance to.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51,50 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Na Polance opis mieszkania: mieszkanie ma powierzchnię 51,50 mkw. i usytuowane jest na I piętrze bloku bez windy. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł57,10 m² 10 490,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Mieszkanie na ostatnim etapie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł68,96 m² 18 706,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wprowadzenie Prezentujemy unikatową nieruchomość, która łączy surowy, nowoczesny styl loftowy z bezkompromisową prywatnością. To dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m to.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł28,80 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o pow. 31,38 m2, znajdujące się na 5 piętrze budynku wielorodzinnego na Osiedlu Różanka przy ul. Zaułek Rogoziński. Mieszkanie składa się z osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44,42 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,42m kw zlokalizowane na klimatycznym osiedlu w zabytkowym Starym Młynie Różanka. Mieszkanie dostępne również dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł54 m² 11 296 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

ul. Jugosłowiańska okolice Przestronne, dwustronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z balkonem w budynku z 1978 roku z ładnym widokiem na zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w lokalizacji cenionej za dobrą komunikację, rozwiniętą infrastrukturę oraz wygodę codziennego życia. To propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł62,34 m² 11 148,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w dobrym stanie. Okna plastikowe bardzo dobre. W mieszkaniu znajdują się jeszcze meble, ale można je usunąć. Drzwi wejściowe wymienione. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł570 m² 8 596,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Dochodowy budynek z najemcą w postaci publicznego przedszkola! Zarabia 39 000 netto/miesięcznie! Otoczenie nieruchomości: różanka to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78,50 m² 9 554,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4 pokojowe funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,8 m , położone w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł75 m² 15 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wynajęty lokal usługowy (parter), nowe budownictwo - inwestycja dewelopera Atal Nowe Miasto Różanka, nowe budownictwo z 2023r. - witryny lokalu od strony zew. osiedla, przy ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

413 000 zł32,40 m² 12 746,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Obornicka, wrocław (karłowice-Różanka) Powierzchnia: 32,4 m + komórka lokatorska Piętro: 5 / winda Czynsz: 410 zł Księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49,79 m² 12 552,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie zlokalizowane na zamkniętym monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Obornickiej 77. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Super oferta. PO kapitalnym remoncie. Pełen rozkład. DO wejścia. Idealne również pod wynajem. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

760 312 zł58,49 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 m , zlokalizowane przy ul. Obornickiej we Wrocławiu, na 7 piętrze w budynku z windą (10 pięter). Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 000 zł41 m² 14 073,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 21-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 385 zł43,84 m² 15 884,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,97 m , (identyfikator mieszkania wr2 1/2/6/2a) położone na 2. piętrze nowoczesnego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Różanka,Wrocław

465 000 zł35 m² 13 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie na Różance, w niskim budynku. Lokal ma powierzchnię ok.35 m2, wyjątkową wysokość- 350cm- można zrobić antresolę ;) ***Na pierwszym zdjęciu jest wizualizacja- tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 555 zł42,59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł80,30 m² 10 946,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni rozkładowego, dwustronnego mieszkania zlokalizowanego na popularnym osiedlu Różanka przy ul. Bezpiecznej. Powierzchnia: 80,3.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²121,95 m² 10 976 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Najem bez prowizji do biura nieruchomości. Do wynajęcia nowy lokal użytkowy położony w atrakcyjnej lokalizacji przy wjeździe na aow przy ul. Żmigrodzkiej. Lokale z przeznaczeniem na m.in:.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 zł83 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 5 kwietnia, 4-pokojowe mieszkanie - Różanka - ul. Na Polance. Lokalizacja: różanka - północna część Wrocławia znajdująca się na początku Psiego Pola za Nadodrzem. Budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł41,50 m² 13 855,42 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Różanka I 2M I rozkład I tramwaj I zielen Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie 41 m Wrocław, różanka Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie z balkonem przy ul. Chorwackiej, wyposażone i umeblowane z podwójnym miejscem postojowym, w okolicy liczne tereny zielone. Mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł39,20 m² 14 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 19-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł54 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie 54 m na Różance balkon, pełny rozkład, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł41,96 m² 10 843,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji Prezentujemy Państwu przytulne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie , położone w bardzo spokojnym miejscu z jednoczesnym dostępem pełnej infrastruktury. Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł57,10 m² 9 982,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Opis mieszkania: mieszkanie 3 pokojowe, 57,1 mkw, wysoki parter, piwnica ok. 4,5 mkw, loggia, różanka, ul. Chorwacka Mieszkanie: - 3 pokoje o wielkości ok.: 21, 9 i 9 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

61 zł/m²57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal biurowo - usługowy przy ul. Obornickiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa 57 m Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49,84 m² 13 422,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne, dwustronne (wystawa południowy wschód, północny zachód), 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 49.84m2, z narożnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł41,08 m² 14 483,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij