dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 158 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-21

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł33,83 m² 13 892,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości - Otoczenie nieruchomości: - w samym centrum Wrocławia - piechotą do Rynku - bardzo dobra komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł48 m² 14 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 osobne pokoje, po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego vis a vie Teatru Capitol. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze, w budynku z lat 60 tych, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy 4-pokojowy apartament w Centrum Miasta na ostatnim piętrze Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 600 zł69,64 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe | Lokum Victoria | Centrum nieruchomość Mieszkanie ma powierzchnię blisko 70m2 i składa się z przestronnego salonu z kuchnią, dwóch sypialni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

799 990 zł53,20 m² 15 037,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne, słoneczne (wystawa wschód-zachód) i w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, na 1 piętrze (brak windy) bloku z około 1965 roku, przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²90 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmij Biuro w Samym Sercu Wrocławia! Lokalizacja to Klucz do Sukcesu. Nie czekaj i przenieś swoją firmę pod najlepszy adres we Wrocławiu! Oferujemy do wynajęcia wyjątkową przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł28,65 m² 23 036,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klimatyczne studio z wydzieloną sypialnią w samym sercu Wrocławia, przy Jodłowej - adres, który łączy ciszę kameralnej uliczki z bliskością najważniejszych punktów Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 732 zł27,16 m² 16 889,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe 2 pokoje z tarasem idealne na start, pod inwestycję lub dla singla albo pary Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie - nawet po 18.00 - ADAM Mówię.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie!   Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²556 m² 33 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Otwarta powierzchnia biurowa/usługowa 556 m |wrocław - Stare Miasto Standard, funkcjonalność i design budynku Pasaż Pokoyhof to unikatowe połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł52,84 m² 18 716,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Duża kawalerka z ogrodem | Możliwość wydzielenia sypialni | Inwestycja Premium | Centrum Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 €470 m² 7 446,81 €/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż

Luksusowy lokal usługowy w centrum Wrocławia english description below - please do not hesitate to contact us Prezentujemy unikalny lokal usługowy o powierzchni 460 m w prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

97,83 zł/m²92 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Pod gastronomię - Wrocław, stare Miasto Do wynajęcia nowoczesny i w pełni wykończony lokal użytkowy o powierzchni 92 m , położony na parterze budynku w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

113,64 zł/m²44 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Do wynajęcia lokal o powierzchni 44 m2 znajdujący się w budynku w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,54 m² 15 086,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m zlokalizowane przy ul. Ruskiej w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 5 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł91,25 m² 12 931,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 91,25 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamiennicy z XIX wieku w świetnej lokalizacji przy ul. Ofiar Oświęcimskich ok. 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub Placu Grunwaldzkiego, 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł85 m² 17 282,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończone mieszkanie "pod klucz" o powierzchni 73,62 m , zlokalizowany na 6. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 326 942 zł104,77 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Dostępność: także wieczory i weekendy Atuty: kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91.

Szczegóły ogłoszenia

44,04 zł/m²193 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia przestrzeń biurowa (całe piętro) o powierzchni 175,91 m2 (powierzchnia całkowita 193,16 M2). Wysokość pomieszczenia 3 m. Powierzchnia dostępna od 1 stycznia 2026 r lub.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni ok.44 m , położone na kameralnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

9 180 zł107,83 m² 85,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy penthouse do wynajęcia Kamienica Sachsów, centrum Wrocławia Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o powierzchni 107,83 m , położony na ostatnim piętrze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²46 m² 3 128 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecam osobny moduł biurowy 46m2 w okolicy ul.Kazimierza Wielkiego, jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia usytuowane na 5 piętrze. W budynku nowoczesna winda tylko do 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 824 zł31,30 m² 17 150,93 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł20 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w parkingu podziemnym w budynku Just In Center przy ul. Krawieckiej lokalizacja: ul. Krawiecka, stare Miasto, wrocław Ścisłe Centrum - naprzeciwko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokoje, centrum, kępa Mieszczańska Opiekun Oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 *** dostępne od lipca *** oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł25 m² 15 160 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: w bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura: liczne sklepy, punkty usługowe oraz kluczowe wrocławskie uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- doskonała lokalizacja, - tereny spacerowe, - pełna infrastruktura, to podstawowe atuty mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Nowej we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 42 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł126 m² 9 357,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

*** Lokal w kamienicy obok Hotelu Grand City na wrocławskim Rynku *** Przestronny, funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony do adaptacji pod dowolną działalność biurową, handlową, medyczną lub.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²58,50 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55 m + 3 m toaleta , położony na parterze budynku. Lokal posiada duże witryny , idealne pod ekspozycję i przyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament - 5 minut spacerem od Rynku i Rzeki lux standard | fitness | klimatyzacja | pierwszy najem Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę najmu apartamentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł87 m² 74,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament, położony bezpośrednio przy wrocławskim Rynku, w sercu tętniącego życiem historycznego centrum miasta. Lokalizacja: apartament znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

227 389 zł11,37 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal zaaranżowany na mieszkanie - 12m2 przestrzeni gotowej do wynajmu długo-terminowego oraz jako lokata kapitału z niskim progiem wejścia. Lokalizacja w samym centrum Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,28 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia śliczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,28m2, położone w nowej inwestycji przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. Mieszkanie urządzone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²233,90 m² 11 695 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcie powierzchnie biurową w Centrum Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Biuro o powierzchni 233,9 m2 składa się z siedmiu pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 16 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie na starym mieście we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku ul. Łaciarska. Stare miasto, szybki dostęp do dworca pkp, uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł52 m² 19 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Trzypokojowa nieruchomość na klimatycznym Ostrowie Tumskim, przy placu Katedralnym. Po generalnym remoncie, dostępna od zaraz. Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   .

Szczegóły ogłoszenia

927 442 zł62 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 17.52 m2, - Kawalerka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij