dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 157 ogłoszeń

12 000 zł125 m² 96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english scroll down klimatyzowany apartament Z tarasem przy rzece doskonała lokalizacja 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł25,30 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m zlokalizowane przy ul. Na Nabycińskiej we Wrocławiu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta, tuż przy ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł92,20 m² 13 221,26 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 820 zł71,31 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Apartamenty nad Rzeką [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Położony na 3. piętrze prestiżowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

578 427 zł27,87 m² 20 754,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł40,50 m² 13 802,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż stanowiący odrębną nieruchomość lokal mieszkalny o powierzchni 40,5 m położony we Wrocławiu na Starym Mieście - okolice Placu Legionów. Lokal stanowi pełną własność, bez.

Szczegóły ogłoszenia

883 197 zł44,95 m² 16 907,68 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł49,02 m² 22 847,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krawieckiej w samym centrum Wrocławiu. Lokalizacja: prestiżowy adres w samym sercu Wrocławia. Świetna opcja dla osób ceniących życie w środku.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł52 m² 12 498,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja I centrum I pod wynajem Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w okolicach Renomy - samo centrum miasta! Układ pomieszczeń: salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²27 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biura wynajmowane są bez prowizji bezpośrednio od właściciela - Spółki Wrocławskie Centrum Prasowe S.A.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł40 m² 98,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²93 m² 6 370 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura o wysokim standardzie? Jeżeli tak oferta lokalu jest idealna dla Ciebie! Pragnę zaprezentować lokal 93m2 przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu. Lokal składa się z open space,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 422 276 zł54,13 m² 26 275,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł110 m² 22 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Oferta tylko w naszym biurze* Szukasz idealnie zlokalizowanego lokalu na swój biznes? Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu znajdującego się na pierwszym piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 618 840 zł79,60 m² 32 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej inwestycji Bernardyńska 4 | wysoki standard | loggia | centrum miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł57,50 m² 11 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zmiana ceny!na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - Stare Miasto, ul. Czarnieckiego. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku i wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

3 066 882 zł178,10 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Podana kwota jest ceną z VAT. Lokal usługowy o powierzchni 178,10 mkw. w luksusowej lokalizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27 m² 20 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w budynku Just'n Center , przy ul. Krawieckiej 3/pl. Dominikański Mieszkanie o powierzchni 27 m2 funkcjonalnie wykończone i zaaranżowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł52,84 m² 18 716,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowy open space z ogródkiem, czy 2 lub nawet 3 pokoje? Zadecyduj sam! Mieszkanie dostępne, inwestycja po wydaniu lokali! Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Solny

Stare Miasto,Wrocław

70 zł/m²147 m² 10 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo- biurowy o powierzchni 147 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Rozkład przestrzeni: - gabinet 1 - 27 m2 - Gabinet 2 - 16 m2 - Gabinet 3 - 14 m2 - Strefa otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 341 zł70,66 m² 12 996,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł108,89 m² 38 479,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal biurowy o powierzchni 108,89 mkw z prywatnym tarasem (jedynym na poziomie lokalów biurowych) w prestiżowym budynku ovo w centrum Wrocławia. Budynek: ovo to.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł41,01 m² 20 482,81 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lux premium klimatyzacja balkon strefa spa & siłownia concierge Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny 2-pokojowy apartament w standardzie premium w prestiżowej inwestycji, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41,04 m² 18 031 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,04 m2 położone na 1. piętrze w budynku położonym blisko płyty Rynku. Otoczenie nieruchomości: to.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²85 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy o powierzchni 85 m2 zlokalizowany przy ul. Kiełbaśniczej, w samym centrum wrocławskiego Starego Miasta. To elegancki budynek o ponadczasowej architekturze, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | 50 m | balkon | parking na podwórku | Stare Miasto | ul. Wita Stwosza 12 | Wrocław Języki obsługi: świadczymy usługi w języku polskim, angielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

104 zł/m²221 m² 22 984 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia, wrocław stare miasto. Oferujemy do wynajęcia reprezentacyjny lokal o powierzchni ok. 221 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia w dzielnicy Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²183,45 m² 9 173 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro 183 m | Ścisłe centrum | 9172 zł + vat | Parking Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o metrażu 183 m , zlokalizowana w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum Wrocławia | Plac Jana Pawła II | 5 min do Rynku Uniwersytet Wrocławski 300 m Wynajem już od 1 miesiąca Plac Jana Pawła II 19 - ścisłe centrum Wrocławia Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²146,62 m² 5 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na I piętrze budynku dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z 9 pomieszczeń, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²100 m² 8 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym centrum Wrocławia przy pl. Legionów, jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta. Rozwiązania funkcjonalne przyjazne najemcom i ich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł65,36 m² 18 818,85 zł/m²

 

Piętro:7/37

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze wypełnione naturalnym światłem dzięki przeszkleniom od podłogi do sufitu. Widok na Odrę i panoramę miasta tworzy spokojne tło codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²71 m² 3 976 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia wyposażony lokal biurowy o metrażu 71m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń: - open space - Sala konferencyjna - Aneks kuchenny Części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 386 zł34,95 m² 15 290,01 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Niższa cena! cena przed promocją 569 336 zł Powierzchnia całkowita mieszkania 34,95.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł44,18 m² 15 278,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie przy ul. Kuźniczej na Starym Mieście to prawdziwa perełka dla miłośników miejskiego życia w historycznym otoczeniu. To tu, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,25 m² 13 655,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka w modnym apartamentowcu Odra House z pięknym widokiem na Stare Miasto, w odległości 10 minut spacerem od Wrocławskiego Rynku! Mieszkanie posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku w samym sercu Wrocławia. Piwnica w cenie mieszkania. Układ I standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Solny

Stare Miasto,Wrocław

65 zł/m²275 m² 17 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Luksusowe biuro w samym centrum miasta - na płycie Wrocławskiego rynku. Szerokie okna z widokiem na rynek. Otwarta cegła oraz betonowe słupy dające możliwość ciekawej aranżacji.