dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 160 ogłoszeń

139,33 zł/m²30 m² 4 180 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Pegaz *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

127,80 zł/m²5 m² 549 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus Pegaz *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37,47 m² 88,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle | ul. Pabianicka | 2 pokoje | balkon | pierwszy najem Bez prowizji od najemcy. Polecam komfortowe, nowe 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni ok. 37,47 m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Oferuję do wynajęcia bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Doskonała lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł25 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Doradca klienta: maciej Pepłowski tel.   Apartament znajdujący się w budynku ovo to oaza luksusu i komfortu, oferująca nie tylko wyjątkowe wnętrze, ale także dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkową, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 23 m , zlokalizowaną w samym sercu Wrocławia, przy ul. Rynek 52. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł43 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najważniejsze informacje o apartamencie Powierzchnia apartamentu: 43 m + balkon 3 m (łącznie 46 m ) Układ: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²133,40 m² 13 207 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 133,4m2, znajdujący się na parterze budynku dwukondygnacyjnego przy ulicy Góralskiej we Wrocławiu. W załączeniu przedstawiono.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²288 m² 18 720 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 288m2 wymiary: długość 24m, szerokość 12m, wysokość 6,35-10,49 m ogrzewanie: promienniki gazowe, oświetlenie: światło dzienne świetliki, lampy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²210 m² 13 650 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal magazynowo-usługowy o powierzchni 210m2 wymiary: długość 17,5m, szerokość 12m, wysokość 6,35-10,49 m ogrzewanie: promienniki gazowe, oświetlenie: światło dzienne świetliki, lampy.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²27,90 m² 2 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajmu bez pośredników klimatyzowany lokal biurowy, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wrocławia, na piętrze budynku biurowego, przy zbiegu ulic Robotniczej.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²18 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajmu klimatyzowany lokal biurowy bez pośredników, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Wrocławia, na I piętrze budynku biurowego przy ul. Robotniczej 72ed,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament z dwoma łazienkami, zlokalizowany na VIII piętrze nowoczesnego budynku w samym centrum Wrocławia, przy ul. Dmowskiego. Apartament posiada klimatyzacje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Wro/kawalerka/apartamentowiec/winda/garaż/balkon Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w apartamentowcu z 2008 r. w centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

740 000 zł49 m² 15 089,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

NA sprzedaż dwustronne mieszkanie W ścisłym centrum kwiatkowskasuper Świetne miejsce obok centrum Handlowe Renoma, opera, w pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, punkty usługowe, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla pary lub singla, znajdujące się tuż przy Sky Tower. Składa się: z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą, mini garderoby, przedpkoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kaszubska

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka w ścisłym centrum - dwa przystanki od Uniwersytetu Wrocławskiego. Do wynajęcia kapitalna kawalerka w dogodnej lokalizacji w apartamentowcu z 2008 roku w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

494 991 zł33 m² 14 887 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z charakterem | Bulwar Staromiejski Kazamaty | 2 balkony Szukasz wygodnego mieszkania w topowej lokalizacji? Ta funkcjonalna kawalerka na Bulwarze Staromiejskim to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jasne 2 pokojowe 53m 3 stronne z balonem przy Sądzie okolice ul. Podwale cicha uliczka, ogrzewanie miejskie. Woda ciepła z miasta. Mieszkanie w bloku do remontu, choć do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 684 224 zł94 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 1 777 844 zł Powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

685 000 zł29 m² 23 621 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Idealne na najem krótkoterminowy (short term rental) Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy, z wejściem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł39 m² 16 721,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 739 000,20 zł Mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 350 zł27 m² 87,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł30 m² 26 984,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia Bulwary Książęce | balkon z widokiem na Odrę | wysoki standard Dzień dobry, na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

49 zł/m²133 m² 6 517 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

133m2 biurowiec legnicka centrum klimatyzacja, winda, miejsca postojowe bez prowizji Do wynajęcia lokal w biurowcu przy ul. Legnickiej 46a we Wrocławiu. Powierzchnia 133 m2 podzielona na 5 części:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 897,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wrocław/rynek/3pok./piwnica/rozkład/top/do/remontu Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 695 zł34 m² 16 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 *** We speak English *** Serdecznie polecam do wynajęcia w pełni wyposażone 2pok. mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Wrocław

490 000 zł34 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

To idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających mieszkania dla siebie. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 33,47 m - Piętro: 4/5 (budynek z lat 60., bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 150 zł29 m² 74 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 080,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł32 m² 14 806,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu kawalerki o powierzchni 32,08m2 znajdującej się na Osiedlu Lokum Porto przy ulicy Długiej 57D we Wrocławiu z wygodnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

800 000 zł32 m² 25 047 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament Z tarasem - blisko rynku Unikatowa inwestycja w skali miasta njważniejsze informacje Lokalizacja: prestiżowa część Wrocławia, tuż przy Ostrowie Tumskim, szybki dostęp do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł27 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł56 m² 15 155,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal użytkowy na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: tel: cena do negocjacji! Podstawowe informacje: lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56,02 m2, z witrynami, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

859 000 zł74 m² 11 608,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

508 999 zł40 m² 12 886 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka z osobną kuchnią | 39 m + piwnica | ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m z dodatkową piwnicą (4,2 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024