dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 160 ogłoszeń

859 000 zł45,45 m² 18 899,89 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atal towers - 2-pok I świetna okazja inwestycyjna Wrocław, ul. Sikorskiego, atal Towers Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł43,61 m² 15 592,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / 2018 /miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł76,19 m² 11 484,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym serce Wrocławia, ul. Rzeźnicza (rynek) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,19 m , położone w samym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²279,49 m² 19 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem: biuro 279,49 m - Stare Miasto, wrocław We speak english. Świetna lokalizacja w centrum, w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie. Układ lokalu: - 5 pokoi biurowych (27.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 650 zł50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(For English scroll down) Luksusowy Apartament w sercu Wrocławia Do wynajęcia elegancki, klimatyczny apartament, który łączy w sobie zabytkową kamienicę z nowoczesnymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To miejsce nie krzyczy - ono zaprasza. Ukryte w spokojnej uliczce, dosłownie kilka kroków od wrocławskiego Rynku, czeka mieszkanie, które łączy w sobie wygodę, estetykę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł37,30 m² 13 914,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie u zbiegu ulic Szewskiej i Wita Stwosza na Starym Mieście we Wrocławiu Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,30 m2 w modernistycznym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²97,29 m² 1 751 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal użytkowy na Starym Mieście szuka Najemcy! Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego tuż przy rzece, ma powierzchnie całkowitą 97,29 m2, według planu podzieloną na sale sprzedaży (.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł44,50 m² 98,88 zł/m²

 

Piętro:12/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Odrę - dostępne od 1 lipca Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - przy ulicy Sikorskiego , w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

65,83 zł/m²120 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w ścisłym centrum Wrocławia zaledwie kilka minut spacerem od Rynku i tuż obok galerii Renoma. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

***nowa oferta wyłącznie W sdp nieruchomości*** Duża kawalerka tuż obok Rynku Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Opis mieszkania: z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od kwietnia. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 54 m.kw., rozkładowe, dwustronne położone na 2 piętrze w apartamentowcu przy ul. Braniborskiej. Mieszkanie nowe, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, 49 m2, wrocław. Lokalizacja: ulica Wszystkich Świętych, wrocław. Mieszkanie wyposażone i wykończone w wyższym standardzie, drewno na.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²71,02 m² 4 261 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy w sercu Wrocławia? Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową o metrażu 71,02 m , zlokalizowaną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

939 900 zł36,15 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam wyjątkowy apartament położony w sercu miasta w Bulwarze Staromiejskim. Lokal położony w prestiżowej lokalizacji przy placu Jana Pawła, inwestycja stanowi kompleks nowych.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²41 m² 2 173 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoje biuro w ścisłym centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja, duże okna, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty silesia centrum stare miasto 5 min do rynku balkon II piętro winda nowe budownictwo - 2008 R. Ochrona 24h recepcja monitoring parking dla mieszkańców Do wynajęcia komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 783 zł83,21 m² 13 806 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 32.28 m2, - Kawalerka 2 - 26.50 m2, - Kawalerka 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,88 m² 17 326,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59,37 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, jasne, i w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie - Wrocław ul. Rejtana. Najem okazjonalny! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Rejtana 2. Jedyne 500.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,15 m² 15 362,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Wrocławia, przy ul. Żytniej. Lokal znajduje się w kamienicy i jest gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 500 zł42,37 m² 14 833,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42.37 m , położone na 4 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²521 m² 28 655 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 521 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 521 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł46 m² 12 173,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe na wysokim parterze w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Dobra lokalizacja - blisko Podwala i ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w ścisłym centrum Wrocławia zaledwie kilka minut spacerem od Rynku i tuż obok galerii Renoma. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 120 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 616 zł59,44 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 59,44 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł224 m² 11 116,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes | Lokal komercyjny | Centrum Wrocławia | 224 m Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to gotowy produkt inwestycyjny bez pustostanów, bez ryzyka startu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł46,01 m² 18 906,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46 m w prestiżowej inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej na Przedmieściu Oławskim (krzyki, wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

156,88 zł/m²168,13 m² 26 376 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia Lokal handlowo-usługowy na parterze nowego budynku przy pl. Dominikańskim we Wrocławiu. Główne atuty lokalu to duże witryny, dobra ekspozycja od strony ruchliwej ulicy oraz usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

73,51 zł/m²130,05 m² 9 559 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro z tarasem do wynajęcia. Lokal biurowy na ostatnim piętrze w budynku Nowy Alexandershaus położonym pl. Jana Pawła II, w kompleksie Bulwar Stromiejski), o powierzchni netto 114,92.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²145 m² 5 075 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 145 m2 znajdujący się na 2 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia, niedaleko Głównego Dworca pkp i pks z doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł58,92 m² 9 996,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie W kamienicy Z potencjałem okolice ul. Podwale Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone na 2. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

924 340 zł70,66 m² 13 081,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Wiosenna promocja: tylko do 1 Czerwca cena obniżona o 1000 zł/m. Kamienica przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34 m² 13 235 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy położony w centrum, na Starym Mieście, przy ul. Odrzańskiej 15. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia lokalu 34.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w centrum miasta przy ul. Hercena Znakomita lokalizacja 10 min piechotą do Dworca pkp i Galerii Dominikańskiej. W pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42,65 m² 89,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 ***mieszkanie dostępne od 1.06*** (english version below) Z przyjemnością oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

24 500 000 zł1 607,22 m² 15 244 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica we Wrocławiu -adres rynek na sprzedaż. Po całkowitym remoncie i cała wynajęta. Zapraszam inwestorów i fundusze. Wiecej informacji na telefon Małgosia Kelar   lic.zaw.2362.

Szczegóły ogłoszenia

45,02 zł/m²170,58 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 170,58 m w samym centrum miasta. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze kamienicy (wejście z klatki schodowej, brak windy). Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia