cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Widawa
30 ogłoszeń
Od najnowszych
30 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
1 750 000 zł123,17 m² 14 208,01 zł/m²
Lista ogłoszeń
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
2 250 000 zł167 m² 13 473,05 zł/m²
3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²
Działka budowlana Wrocław
Widawa,Wrocław
1 200 000 zł1 010 m² 1 188,12 zł/m²
Działka, ul. Meliorancka
Widawa,Wrocław
6 700 000 zł23 000 m² 291,30 zł/m²
3 608 000 zł32 800 m² 110 zł/m²
180 000 zł480 m² 375 zł/m²
Dom z garażem
Widawa,Wrocław
1 999 999 zł437,71 m² 4 569,23 zł/m²
Działka, ul. Fryzjerska
Widawa,Wrocław
3 700 000 zł4 200 m² 880,95 zł/m²
231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²
549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²
Dom z garażem Wrocław
Widawa,Wrocław
1 999 999 zł400 m² 5 000 zł/m²
2 499 000 zł2 158 m² 1 158,02 zł/m²
320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²
2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Dom z garażem
Widawa,Wrocław
1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²
Budynek użytkowy
Widawa,Wrocław
4 750 000 zł824 m² 5 764,56 zł/m²
1 650 000 zł206,10 m² 8 005,82 zł/m²
760 000 zł60 m² 12 666,67 zł/m²
Dom z garażem Wrocław
Widawa,Wrocław
2 245 000 zł194 m² 11 572,16 zł/m²
1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²
2 400 000 zł260 m² 9 230,77 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka
Widawa,Wrocław
645 000 zł503 m² 1 282,31 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Wrocław, Widawa
Włącz powiadomienia