dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 540 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

1 289 998 zł80 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie W wysokim standardzie Zamknięte osiedle | Klimatyzacja | 2 miejsca parkingowe | Balkon ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 80 m zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45 m2, usytuowane na czwartym piętrze dziewięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1970 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sępolno,Wrocław

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: śródmieście/sowińskiego Metraż: 52m2, kuchnia: z oknem, piętro: 1/2, zadbana kamienica, informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica (14m2), odrębna własność z kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

37 000 zł25 m² 1 501,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe W garażu podziemnym na hubach Miejsce postojowe o powierzchni 24,65m2, ustawne, duże. Zlokalizowane na poziomie -2 w budynku przy ul. Prudnickiej / Hubskiej. Miesięczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Stawowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

554 000 zł28 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 902 000 zł79 m² 24 201,60 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament 4 pokojowy o pow. 78,59m2 z zapierającą dech w piersiach panoramą Wrocławia położony jest na 21 pietrze w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na wynajem. Rok wynajmu minimum. 40m 2 plus balkon 5m 2. Mieszkanie jest wyposazone w nowa plyte, zmywarke, pralko-suszarke, czajnik, piekarnik/mikrofalowke. Sofa lozko i lozko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł40 m² 19 123,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji cena za wykończony lokal! for english, please call or leave an inquiry możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! codzienność staje się oazą luksusu i wypoczynku. każda chwila.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

692 858 zł51 m² 13 548,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc 2! Kupując ze mną mieszkanie nie płacisz prowizji. W swojej ofercie posiadam wiele innych ofert, więc jeśli szukasz idealnego mieszkania, zapraszam do kontaktu i bezpłatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 660,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 43,85 m z balkonem, usytuowanego na kameralnym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł28 m² 19 279 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania w odrestaurowanym budynku na Starym Mieście! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie łączy w sobie unikalny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

679 000 zł78 m² 8 729,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfort i natura w jednym zamieszkaj na zielonych Maślicach! Szukasz mieszkania, w którym samodzielnie zaaranżujesz każdy kąt? A może zależy Ci na bliskości natury i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 499 000 zł159 m² 9 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tomasza Pierwszego

Nadodrze,Wrocław

615 000 zł39 m² 15 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowy ekskluzywny apartament na wrocławskim Nadodrzu. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod najem krótko, lub długoterminowy, również dla singla, lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

4 500 zł87 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem przestronne mieszkanie 4 pokojowe w zielonej, kameralnej części Gaju. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 170 000 zł67 m² 17 462,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem (widok na las) zlokalizowane na Olimpii Port we Wrocławiu. Lokal położony na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2024 roku. Osiedle monitorowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Sołtysowice,Wrocław

1 060 000 zł83 m² 12 715,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - są już wybudowane. Otoczone zielenią osiedle o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł82 m² 40,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Motylkowej w Wysokiej, tuż przy granicy Wrocławia. Budynek z tylko 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Księże Małe,Wrocław

531 990 zł41 m² 12 943,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | tramwaj 15min do centrum | Ogródek | Ostatnie w tym typie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłodnicka

Popowice,Wrocław

2 500 zł34 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Popowicach. Idealne dla pary lub singla. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł45 m² 18 909,90 zł/m²

 

Piętro:11/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,95m2 z loggią o pow. 4,19m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

482 487 zł37 m² 12 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo do stacji Wrocław Wojszyce Wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

531 990 zł41 m² 12 975,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | tramwaj 15min do centrum | Ogródek | Teraz tańsze o 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 100 000 zł91 m² 12 023,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Opis inwestycji Jeśli szukalibyśmy jednego słowa, które określi tę inwestycję, to byłoby to: kameralnie. Kameralnie, bo nie w centrum, a jednak 6 km od wrocławskiego rynku. Kameralnie, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Śródmieście,Wrocław

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

For english please call or leave an inquiry Mieszkanie dwupokojowe na parterze w kamienicy przy ul. Kaszubskiej we Wrocławiu. Kamienica w trakcie pełnej rewitalizacji, łącznie z instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

731 800 zł48 m² 15 201,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 500 zł65 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji odra house z tarasem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Położone zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 169 000 zł67 m² 17 396 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie z potencjałem w samym centrum Wrocławia! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: staromiejski klimat dla koneserów zabytkowej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

798 880 zł66 m² 12 196,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5m2 przy ul. Bajana na Gądowie Małym. Mieszkanie to jest gotowe do zamieszkania od zaraz. A przestrzeń i rozkład pokoi zapewni nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

15 000 zł335 m² 44,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia murowany, ogrzewany magazyn o powierzchni 335 m kw., doświetlony, brama z poziomu zero, szerokie wejście posadzka niepylna, wysokość do ok. 5 m, niewielkie zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

686 000 zł64 m² 10 635,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Osobna kuchnia, taras oraz ogródek. Widok na wewnętrzny, zielony dziedziniec. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,50mkw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

750 000 zł60 m² 12 583,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie składa się z: - wygodnej dużej kuchni (10,94m2), - osobnego salonu o powierzchni 16,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

10 832 zł406 m² 26,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany magazyn/hala produkcyjna o powierzchni 406 m kw. Magazyn doświetlony, dwie bramy z poziomu zero, posadzka niepylna, możliwość wysokiego składu. Magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

558 329 zł51 m² 10 947,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, II piętro. Winda. Promocja- niska cena! Jeżeli marzysz o mieszkaniu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

593 900 zł58 m² 10 234,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Duże 2M przy Przejazdowej z balkonem+komórka! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a na Swojczycach Najważniejsze informacje: powierzchnia: 58 m2,Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

566 000 zł71 m² 7 966,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Duże 3 pok przy damrota/ołbin/sklepy/zieleń Dobra inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie, parki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kowale,Wrocław

1 158 417 zł83 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc! oferta bezpośrednio od dewelopera apartamenty premium, inwestycja z wysokim standardem wykończenia! dlaczego warto: - 4 pokoje - balkon - garderoba - dwustanowiskowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij